TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

"Nie widzę przeszkód", czyli na rowerach z Krakowa do Hiszpanii
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 11.07.2019 22:15:06
"Nie widzę przeszkód", czyli na rowerach z Krakowa do Hiszpanii

Członkowie stowarzyszenia "Nie widzę przeszkód" przejadą na rowerach 3600 km. Na początku sierpnia ruszają w trasę z Krakowa do Santiago de Compostela.

Członkowie stowarzyszenia "Nie widzę przeszkód" przejadą na rowerach 3600 km. Na początku sierpnia ruszają w trasę z Krakowa do Santiago de Compostela.

3600 km przez 50 dni

Wyprawa ruszy 1 sierpnia. Do celu, czyli do Santiago de Compostela w Hiszpanii, ma dotrzeć w ciągu 50 dni.

- Trasa przebiega przez Słowację, Austrię, Włochy, Francję i Hiszpanię. Przed nimi 50 dni w trasie i ponad 3600 km górskich odcinków i wiele wspaniałych przygód. W planach mają zwiedzenie wszystkich większych miast na trasie i promowanie w nich Krakowa, które nie tylko jest rodzimym miastem uczestników, ale i partnerem tego brawurowego przedsięwzięcia – informuje oficjalny serwis internetowy Krakowa.

Stowarzyszenie "Nie widzę przeszkód" z Krakowa od 2011 zajmuje się promowaniem sportu i turystyki w środowisku osób z niepełnosprawnością wzrokową. Jej podopieczni chodzą po górach, biegają, ćwiczą karate i jeżdżą na rowerach. Dzięki pełnosprawnym kolegom, nie muszą rezygnować z pasji i zamykać się w swojej szarej rzeczywistości.

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Kraków
Santiago de Compostela
wyprawa
  • Miroslaw Peziak – 01.08.2019

    Waldemar Pęziak jesteś wielki dasz radę!

  • Daria Łagiewka – 01.08.2019

    Waldemar Pęziak trzymam kciuki. Powodzenia 🙂

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.