TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

12 km trasy pieszo-rowerowej Radom-Skaryszew
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 13.12.2017 18:46:37
Zdj. Bractwo Rowerowe - Radom

Zakończyła się budowa 12 km drogi pieszo-rowerowej biegnącej z Radomia do Skaryszewa. To najdłuższa tego rodzaju droga w regionie.

Zakończyła się budowa 12 km drogi pieszo-rowerowej biegnącej z Radomia do Skaryszewa. To najdłuższa tego rodzaju droga w regionie.

Trasa biegnie wzdłóż drogi krajowej nr 9. To jedyna taka droga w regionie, którą można, bez zsiadania z roweru, przejechać z jednego miasta do drugiego. Inwestycję prowadziła Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Nie wszystko jednak wygląda tak jak powinno. Jak informuje Bractwo Rowerowe GDDKiA wbrew zapisom z dokumentu, który sama opracowała pt.: "Wytyczne dla infrastruktury pieszej i rowerowej" nie stosuje ciągłości nawierzchni na zjazdach bramowych.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Radom
Skaryszew
trasa pieszo-rowerowa
GDDKiA
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.