TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

3 czerwca ruszy prom Wawer - Wilanów
InfoShip.pl - Opublikowano: 30.05.2017 17:15:47
3 czerwca ruszy prom Wawer - Wilanów

3 czerwca o godz. 9.30 odbędzie się inauguracja bezpłatnego promu łączącego wawerski i wilanowski brzeg Wisły.

Prom pieszo-rowerowy "Inna bajka" Fundacji Wisła Warszawie będzie kursował w sobotę i niedzielę 3 i 4 czerwca od 9.30 do 18 bezpłatnie między wilanowskim i wawerskim brzegiem, a także w weekendy od początku lipca do końca sierpnia.

- O równych godzinach prom będzie wyruszał w 20 minutowy, bezpłatny rejs edukacyjny w okolice Plaży Romantycznej, z przewodnikiem, który opowie uczestnikom o wawerskiej przyrodzie i ciekawostkach związanych z Wisłą - mówi zastępca burmistrza dzielnicy Wawer Leszek Baraniewski. W pozostałym czasie będzie, w miarę zapotrzebowania, kursował na trasie Wawer-Wilanów.

Prom mieści 12 osób. Jest możliwość zabrania ze sobą roweru. Zapisy na miejscu. Prom jest finansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawy.


Sprawdź też:
prom
Wisła
Port Warszawa

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.