TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

36 stojaków rowerowych dla gdańskiej szkoły
INFOBIKE - Opublikowano: 14.03.2017 19:53:02 1 komentarz
Zdj. Urząd Miejski w Gdańsku

Nowe stojaki stanęły w ramach modernizacji ul. Grobla IV. Funkcjonalne stojaki z płaskownika stanęły przed szkołą podstawową nr 50.

Nowe stojaki stanęły w ramach modernizacji ul. Grobla IV. Funkcjonalne stojaki z płaskownika stanęły przed szkołą podstawową nr 50.

Ulica zyskała nowy granitowy chodnik i jezdnię z kostki kamiennej. Pojawiły się także elementy małej architektury - stylizowane ławki, kosze na śmieci i właśnie stojaki z herbem Gdańska. Wzdłuż ulicy nasadzono też drzewa, a konkretnie graba pospolitego. Wymianę nawierzchni skoordynowano z robotami prowadzonymi przez Gdańską Infrastrukturą Wodociągowo-Kanalizacyjną ? informuje Urząd Miejski w Gdańsku.

W ubiegłym roku przy gdańskich szkołach pojawiło się dwa tysiące dodatkowych stojaków. Teraz wszystkie szkoły podstawowe i gimnazja w Gdańsku dysponują odpowiednią liczbą miejsc postojowych dla rowerów, zgodną z gdańskimi standardami technicznymi dla infrastruktury rowerowej. Przewidują one minimum trzy miejsca parkingowe dla rowerów na każdą z klas.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Gdańsk
stojaki rowerowe
  • orion – 17.03.2017

    Czekam na inicjatywy budowania parkingów rowerowych na osiedlach mieszkaniowych. Najlepiej zadaszone: tak aby można było zaparkować bezpiecznie rower wspomagany elektrycznie i zostawić go do następnego ranka bezpiecznie

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.