TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

500 stojaków dla lubelskich szkół
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 18.12.2017 19:40:20
Zdj. Paweł Błach - InfoBike.pl

Przy 41 szkołach podstawowych w Lublinie zamontowano 500 stojaków rowerowych. To efekt projektu Rowerowy Maj i dużego ruchu rowerowego przy szkołach.

Przy 41 szkołach podstawowych w Lublinie zamontowano 500 stojaków rowerowych. To efekt projektu Rowerowy Maj i dużego ruchu rowerowego przy szkołach.

Zamontowano stojaki modułowe składające się z połączonych u podstawy pięciu uchwytów typu U. W akcji Rowerowy Maj uczestnicyło około 3000 uczniów szkół podstawowych, który przez maj odbyli niemal 38 tyś. dojazdów do szkół.

Jak informuje Urząd Miasta Lublina pomimo zakończenia Kampanii Rowerowy Maj, w dalszym ciągu można dostrzec uczennice i uczniów docierających rowerami do szkół, którzy pomimo ochłodzenia temperatury wybierają ten środek transportu. Projekt zrealizowany jest w ramach Inicjatywy Lokalnej zgłoszonej przez mieszkańców Lublina.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Lublin
stojaki rowerowe
Rowerowy Maj
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.