TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

60 tysięcy wypożyczeń Veturilo
NEXTBIKE.PL - Opublikowano: 07.03.2017 22:53:48
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

Bieżący sezon rowerów miejskich w Warszawie stoi pod znakiem rewolucji technologicznej i licznych nowinek, wprowadzonych w ramach uruchomienia Veturilo w formule 2.0. Od momentu inauguracji sezonu 2017, użytkownicy skorzystali już z systemu ponad 60 tysięcy razy.

Co ciekawe, 56 procent wynajmów zostało wykonanych za pośrednictwem nowej, dedykowanej aplikacji mobilnej, zapewniającej najwyższy standard funkcjonalności i bezpieczeństwa.

Od 1 marca, gdy rowery Veturilo powróciły na ulice Stolicy, warszawiacy skorzystali z systemu ponad 60 tysięcy razy. Prawdziwy rekord miał miejsce w niedzielę, kiedy operator systemu, firma Nextbike Polska, odnotował 20 344 wypożyczenia, co jest najlepszym wynikiem dziennym w historii samoobsługowych systemów rowerów miejskich w Polsce.

Podczas zimowej przerwy Warszawski Rower Publiczny przeszedł prawdziwą rewolucję technologiczną i infrastrukturalną. Jedną z głównych nowości jest wdrożenie dedykowanej, przyjaznej i zachowującej wszelkie standardy bezpieczeństwa aplikacji mobilnej, która umożliwia m.in. szybkie wypożyczanie roweru poprzez skanowanie kodu QR. Od początku miesiąca za jej pomocą dokonano 56,3 procent wszystkich wypożyczeń w Warszawie, co pokazuje jak dużą popularnością cieszy się to rozwiązanie.


Sprawdź też:
Warszawa
Veturilo
Nextbike Polska
rower miejski

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.