TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

78,5 tys. wypożyczeń szczecińskiego Bike_S w maju
INFOBIKE.PL, SZCZECIN.EU - Opublikowano: 05.06.2017 18:07:17
78,5 tys. wypożyczeń szczecińskiego Bike_S w maju

Rowery ze szczecińskiej miejskiej wypożyczalni rowerów wypożyczono w maju blisko 78,5 tyś. razy. W maju zeszłego roku wypożyczeń było 71,7 tys., ale przy mniejszej liczbie stacji i rowerów.

Lewobrzeże

Na Lewobrzeżu 25 maja zamontowaliśmy jedną nową stację: Powstańców Wielkopolskich – Biblioteka PUM. Tak więc w sumie mamy już na Prawobrzeżu 55 stacji. Średnia wypożyczeń w maju na jedną stację 975 – informuje Centrum Informacja Miasta.

Prawobrzeże

W dwóch pierwszych miesiącach sezonu Prawobrzeże górowało nad Lewobrzeżem, jeśli chodzi o średnią miesięczną wypożyczeń z jednej stacji (ok. 700, a na Lewobrzeżu 500). Wpływ na wyniki Lewobrzeża miały niewątpliwie problemy z oprogramowaniem i 10-dniowy falstart starych stacji na początku marca). W maju średnia na Prawobrzeżu wzrosła do 858, ale na Lewobrzeżu prawie do tysiąca. Mimo wszystko fakt, że stacje Bike_S na Prawobrzeżu toczą od początku wyrównaną rywalizację z Lewobrzeżem należy uznać za fenomenalny. W Śródmieściu jest znacznie więcej generatorów ruchu, sprzyjających intensywności wypożyczeń. Brawo Prawobrzeże!

Od początku sezonu

Ranking wszystkich stacji od początku sezonu wg sumy wypożyczeń i zwrotów potwierdza wspaniałą formy Prawobrzeża. Pierwsze miejsce stacja Iwaszkiewicza – Andrzejewskiego, a w pierwszej dziesiątce aż cztery stacje z Prawobrzeża.

Liczba zarejestrowanych użytkowników na koniec maja 38 tys., w tym aktywnych (czyli  z płatnościami) 32 tys. Liczba wszystkich stacji: 85. Liczba rowerów: 724.Sprawdź też:
Szczecin
Bike_S
wypożyczalnia rowerów

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.