TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

78,5 tys. wypożyczeń szczecińskiego Bike_S w maju
INFOBIKE.PL, SZCZECIN.EU - Opublikowano: 05.06.2017 18:07:17
78,5 tys. wypożyczeń szczecińskiego Bike_S w maju

Rowery ze szczecińskiej miejskiej wypożyczalni rowerów wypożyczono w maju blisko 78,5 tyś. razy. W maju zeszłego roku wypożyczeń było 71,7 tys., ale przy mniejszej liczbie stacji i rowerów.

Rowery ze szczecińskiej miejskiej wypożyczalni rowerów wypożyczono w maju blisko 78,5 tyś. razy. W maju zeszłego roku wypożyczeń było 71,7 tys., ale przy mniejszej liczbie stacji i rowerów.

Lewobrzeże

Na Lewobrzeżu 25 maja zamontowaliśmy jedną nową stację: Powstańców Wielkopolskich – Biblioteka PUM. Tak więc w sumie mamy już na Prawobrzeżu 55 stacji. Średnia wypożyczeń w maju na jedną stację 975 – informuje Centrum Informacja Miasta.

Prawobrzeże

W dwóch pierwszych miesiącach sezonu Prawobrzeże górowało nad Lewobrzeżem, jeśli chodzi o średnią miesięczną wypożyczeń z jednej stacji (ok. 700, a na Lewobrzeżu 500). Wpływ na wyniki Lewobrzeża miały niewątpliwie problemy z oprogramowaniem i 10-dniowy falstart starych stacji na początku marca). W maju średnia na Prawobrzeżu wzrosła do 858, ale na Lewobrzeżu prawie do tysiąca. Mimo wszystko fakt, że stacje Bike_S na Prawobrzeżu toczą od początku wyrównaną rywalizację z Lewobrzeżem należy uznać za fenomenalny. W Śródmieściu jest znacznie więcej generatorów ruchu, sprzyjających intensywności wypożyczeń. Brawo Prawobrzeże!

Od początku sezonu

Ranking wszystkich stacji od początku sezonu wg sumy wypożyczeń i zwrotów potwierdza wspaniałą formy Prawobrzeża. Pierwsze miejsce stacja Iwaszkiewicza – Andrzejewskiego, a w pierwszej dziesiątce aż cztery stacje z Prawobrzeża.

Liczba zarejestrowanych użytkowników na koniec maja 38 tys., w tym aktywnych (czyli  z płatnościami) 32 tys. Liczba wszystkich stacji: 85. Liczba rowerów: 724.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Szczecin
Bike_S
wypożyczalnia rowerów
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.