TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Auto stoczyło się z promu do Warty
TVN24.PL - Opublikowano: 09.11.2018 09:47:47

7 listopada auto stoczyło się z promu do Warty

Jak informuje TVN24 - 7 listopada auto stoczyło się z promu do Warty.

Kierowca wjechał samochodem na prom i nie zaciągnął ręcznego. Potem wszystko potoczyło się szybko. Auto wylądowało w Warcie.

– Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca tuż po wjechaniu na prom nie zaciągnął hamulca ręcznego ani nie zabezpieczył samochodu w żaden inny sposób. Auto stoczyło się, gdy prom jeszcze stał przy brzegu - informuje Sandra Chuda, rzecznik policji w Szamotułach.

Trzy godziny

W suzuki na szczęście nikogo nie było, ale na miejscu i tak pojawili się strażacy z OSP Chojno, OSP Wronki oraz PSP Szamotuły.

- Auto odpłynęło wzdłuż Warty, około 200 metrów od promu. Przy pomocy łodzi podczepiliśmy auto, które znajdowało się na środku rzeki. Do wyciągnięcia samochodu potrzebna była też pomoc drogowa – relacjonują strażacy z OSP Chojno. Wyciąganie auta trwało trzy godziny.

Prom nie został uszkodzony i nikt nie ucierpiał, dlatego policjanci nie będą wyciągać konsekwencji wobec roztargnionego kierowcy. (http://www.tvn24.pl)WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
prom
Warta
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.