TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Barcin - rowery elektryczne dla Policji
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 31.12.2018 12:05:45
Zdj. Policja

Urząd Miejski w Barcinie (woj. kujawsko-pomorskie) kupił dla Policji dla rowery elektryczne. Nowe jednoślady mają pomagać w patrolowaniu miasta.

Urząd Miejski w Barcinie (woj. kujawsko-pomorskie) kupił dla Policji dla rowery elektryczne. Nowe jednoślady mają pomagać w patrolowaniu miasta.

W terenie zurbanizowanym rower jest często najszybszym środkiem transportu. Można nim wjechać w miejsca, w które nie zmieści się samochód. Rower jest jednocześnie bardzo zwrotny, ekologiczny, cichy i zdrowy. Rowery coraz częściej są wykorzystywane przez patrole policyjne.

Urząd Miejski w Barcinie zdecydował się na zakup dwóch rowerów elektrycznych dla miejscowej Policji. Rowery mają być wykorzystywane przez policjantów m.in. do patrolowania dróg rowerowych i miejsc wypoczynku.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Barcin
policja
patrole rowerowe
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.