TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Białystok: Droga dla rowerów do Supraśla
ROWEROWY.BIAŁYSTOK.PL 31.12.2007 - Opublikowano: 03.01.2008 12:17:38
Białystok: Droga dla rowerów do Supraśla

Batalia o drogę dla rowerów do Supraśla trwała ponad dekadę. Zabiegali o nią mieszkańcy Supraśla, Białegostoku, rada osiedla Wyżyny a ostatnio także stowarzyszenie Rowerowy Białystok. Lecz dopiero w 2007 roku po wielu obietnicach władz oraz długotrwałym procesie uzyskiwania pieniędzy z ZPORR i kilku nieudanych przetargach inwestycja została wreszcie zakończona.

Batalia o drogę dla rowerów do Supraśla trwała ponad dekadę. Zabiegali o nią mieszkańcy Supraśla, Białegostoku, rada osiedla Wyżyny a ostatnio także stowarzyszenie Rowerowy Białystok. Lecz dopiero w 2007 roku po wielu obietnicach władz oraz długotrwałym procesie uzyskiwania pieniędzy z ZPORR i kilku nieudanych przetargach inwestycja została wreszcie zakończona. Całość kosztowała prawie 6 mln złotych, z czego prawie 4 miliony zostały przekazane przez Unię Europejską. W efekcie powstała w miarę bezpieczna alternatywa dla niebezpiecznej i często uczęszczanej przez rowerzystów drogi do Supraśla. Szczegóły: http://www.rowerowy.bialystok.pl/index.php?id=art&art=804 .
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
rower
Białystok
Supraśl
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.