TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Czy Nextbike obroni Legnicę?
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 28.02.2018 17:52:26
Czy Nextbike obroni Legnicę?

27 lutego Legnica ogłosiła przetarg na 3-letnią obsługę systemu roweru miejskiego. Obecnym operatorem LRM jest firma Nextbike Polska.

27 lutego Legnica ogłosiła przetarg na 3-letnią obsługę systemu roweru miejskiego. Obecnym operatorem Legnickiego Roweru Miejskiego jest firma Nextbike Polska.

Przedmiotem zamówienie obsługa systemu Legnicki Rower Miejski (LRM) w okresach funkcjonowania systemu tj. od dnia 16.4. do 30.11.2018 r., od 1 kwietnia do 30.11.2019 r. i od 1.4. do 30.11.2020 r., obejmującej zorganizowanie, wdrożenie systemu, bieżące zarządzanie i eksploatację rowerów, pobieranie opłat za korzystanie z roweru miejskiego, obsługę użytkowników oraz utrzymanie, serwis, obsługę, magazynowanie i konserwację w okresie sezonowych przerw wszystkich urządzeń związanych z funkcjonowaniem systemu LRM w czasie trwania umowy.

Najważniejsze wymagania finansowane w tym zamówieniu są następujące: wadium w wysokości: 20 000 PLN oraz środki finansowe lub zdolność kredytową w wysokości min. 500 000,00 PLN.

Co do doświadczenia, zamawiający wymaga od oferentów wykazania się w ciągu 3 lat przynajmniej jedną dostawą co najmniej 100 rowerów do systemu publicznej wypożyczalni rowerów oraz 1 usługą polegającą na zarządzaniu publicznym systemem wypożyczalni rowerów obejmującym co najmniej 100 rowerów.

Zamawiający wyznaczył start LRM w sezonie 2w018 na 16/04/2018. Mało czasu… Koniec to 30/11/2020. O tym, jakie firmy powalczą o to zamówienie dowiemy się najwcześniej 4 kwietnia, kiedy zaplanowano otwarcie ofert.Sprawdź też:
przetarg
rower miejski
LRM

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.