TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Czy Nextbike obroni Legnicę?
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 28.02.2018 17:52:26
Czy Nextbike obroni Legnicę?

27 lutego Legnica ogłosiła przetarg na 3-letnią obsługę systemu roweru miejskiego. Obecnym operatorem LRM jest firma Nextbike Polska.

27 lutego Legnica ogłosiła przetarg na 3-letnią obsługę systemu roweru miejskiego. Obecnym operatorem Legnickiego Roweru Miejskiego jest firma Nextbike Polska.

Przedmiotem zamówienie obsługa systemu Legnicki Rower Miejski (LRM) w okresach funkcjonowania systemu tj. od dnia 16.4. do 30.11.2018 r., od 1 kwietnia do 30.11.2019 r. i od 1.4. do 30.11.2020 r., obejmującej zorganizowanie, wdrożenie systemu, bieżące zarządzanie i eksploatację rowerów, pobieranie opłat za korzystanie z roweru miejskiego, obsługę użytkowników oraz utrzymanie, serwis, obsługę, magazynowanie i konserwację w okresie sezonowych przerw wszystkich urządzeń związanych z funkcjonowaniem systemu LRM w czasie trwania umowy.

Najważniejsze wymagania finansowane w tym zamówieniu są następujące: wadium w wysokości: 20 000 PLN oraz środki finansowe lub zdolność kredytową w wysokości min. 500 000,00 PLN.

Co do doświadczenia, zamawiający wymaga od oferentów wykazania się w ciągu 3 lat przynajmniej jedną dostawą co najmniej 100 rowerów do systemu publicznej wypożyczalni rowerów oraz 1 usługą polegającą na zarządzaniu publicznym systemem wypożyczalni rowerów obejmującym co najmniej 100 rowerów.

Zamawiający wyznaczył start LRM w sezonie 2w018 na 16/04/2018. Mało czasu… Koniec to 30/11/2020. O tym, jakie firmy powalczą o to zamówienie dowiemy się najwcześniej 4 kwietnia, kiedy zaplanowano otwarcie ofert.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
rower miejski
LRM
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.