TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Droga rowerowa o długości 5 km w Bronowicach
INFOBIKE - Opublikowano: 06.04.2017 21:52:41
Droga rowerowa o długości 5 km w Bronowicach

Krakowski ZIKiT przygotowuje koncepcję budowy drogi rowerowej wzdłuż ulic Jasnogórskiej i Armii Krajowej o długości ok. 5 km.

Krakowski ZIKiT przygotowuje koncepcję budowy drogi rowerowej wzdłuż ulic Jasnogórskiej i Armii Krajowej o długości ok. 5 km.

Trasa ma być poprowadzona od granicy miasta wzdłuż ulicy Jasnogórskiej do ronda Ofiar Katynia, a następnie wzdłuż ul. Armii Krajowej: od ronda Ofiar Katynia do ul. Zarzecze po zachodniej stronie ulicy, a od ul. Zarzecze do ul. Przybyszewskiego po stronie wschodniej ? informuje ZIKiT.

Dokładny przebieg trasy określi projekt, który zostanie przygotowany przez wykonawcę zadania w przyszłym roku. Zakłada się, że droga dla rowerów poprowadzona będzie z wykorzystaniem istniejących już chodników i ciągów pieszych, które zostaną odpowiednio przystosowane dla jednośladów, a częściowo z wykorzystaniem układu drogowego, (np. w przypadku ul. Włościańskiej).

Prace budowlane, po wyłonieniu wykonawcy w przetargu w formule "zaprojektuj i wybuduj" powinny rozpocząć się w roku 2018.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Kraków
Bronowice
ZIKiT
droga rowerowa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.