TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Dwupoziomowy stojak na rowery w Poznaniu. Jak go używać?
InfoBike.pl - Opublikowano: 03.04.2019 17:00:56
Dwupoziomowy stojak na rowery w Poznaniu. Jak go używać?

Dwupoziomowy stojak, który mieści łącznie 10 rowerów, został zamontowany przy pętli Junikowo i od razu wzbudził zainteresowanie mieszkańców.

Dwupoziomowy stojak to rozwiązanie, które pozwala tworzyć miejsca postojowe dla rowerów, oszczędzając przy tym miejsce. Umożliwia pozostawienie rowerów nie tylko na poziomie nawierzchni, ale także "na piętrze" - wspomaganie teleskopowe uchwytów ułatwia podnoszenie roweru na górny poziom, bez konieczności używania dużej siły.

W ubiegłym roku stojaki dwupoziomowe zostały – testowo – zamontowane przy pętli Górczyn. Pilotaż trwa - tym razem stojak, mieszczący w sumie 10 jednośladów (po 5 na każdym poziomie), zainstalowano na pętli Junikowo.

Stojak znajduje się tuż przy zadaszonym parkingu dla rowerów. Dla użytkowników, którzy wcześniej nie korzystali z podobnego rozwiązania, przygotowano prostą, graficzną instrukcję obsługi, którą zamieszczono na stojaku (przedstawiamy ją również na zdjęciu poniżej):Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
parking
Poznań
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.