TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Dzień Dziecka na Konstancińskim Rowerze Miejskim
NEXTBIKE.PL - Opublikowano: 31.05.2017 12:19:30
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

Konstanciński Park Zdrojowy zyska kolejną atrakcję! Obok istniejącej stacji Konstancińskiego Roweru Miejskiego 1 czerwca zostanie uruchomiona stacja rowerów dziecięcych. Do dyspozycji najmłodszych będzie 10 rowerów.

Konstanciński Park Zdrojowy zyska kolejną atrakcję! Obok istniejącej stacji Konstancińskiego Roweru Miejskiego 1 czerwca zostanie uruchomiona stacja rowerów dziecięcych. Do dyspozycji najmłodszych będzie 10 rowerów.

"Rowery dziecięce to świetny pomysł na promocję aktywności ruchowej wśród najmłodszych. Dzieci nie trzeba namawiać do jazdy na rowerze, warto jednak ten entuzjazm w nich pielęgnować" – mówi Tomasz Wojtkiewicz, prezes Nextbike Polska, operatora Konstancińskiego Roweru Miejskiego. – "Stacja w Parku Zdrojowym jest tak usytuowana, że umożliwia bezpieczne korzystanie z roweru przez dzieci nawet na tym najwcześniejszym etapie nauki jazdy na dwóch kołach" – zaznacza Wojtkiewicz.

Rowery dziecięce w Konstancinie-Jeziornie można wypożyczać i zwracać tylko na specjalnej stacji w Parku Zdrojowym. Odbywa się to na tych samych zasadach, co przy standardowych rowerach – wymagane jest konto w systemie Nextbike zasilone kwotą co najmniej 10 złotych. Pierwsze 20 minut każdego wypożyczenia jest zawsze bezpłatne, a pierwsza godzina to koszt zaledwie 1 zł. Co ważne, jednocześnie na jedno konto można wypożyczyć do 4 rowerów.

Za obsługę Konstancińskiego Roweru Miejskiego odpowiada Nextbike Polska. Do dyspozycji mieszkańców jest 5 samoobsługowych stacji wypożyczeń, 50 rowerów standardowych i 10 dziecięcych. System będzie działał do końca listopada.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Konstancin
Konstanciński Rower Miejski
Nextbike Polska
rower miejski
Dzień Dziecka
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.