TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Gillette sponsoruje stację Łódzkiego Roweru Publicznego
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 12.06.2018 23:17:13
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

O nową stację sponsorską wzbogacił się Łódzki Rower Publiczny. Łódzki system składa się już 154 stacji i 1540 rowerów. To trzecia stacja sponsorska w Łodzi.

O nową stację sponsorską wzbogacił się Łódzki Rower Publiczny. Łódzki system składa się już 154 stacji i 1540 rowerów. To trzecia stacja sponsorska w Łodzi.

"Stacja Gillette", została uruchomiona na Retkini przy ulicy Nowy Józefów naprzeciwko głównego wjazdu do fabryki P&G Gillette. Stała się tym samym najbardziej wysunięta na zachód stacją Łódzkiego Roweru Publicznego. Od najbliższej stacji Łódzkiego Roweru Publicznego, Al. Wyszyńskiego – Pętla MPK, dzielą ją 2 kilometry, czyli około 10 minut rowerem – informuje Nextbike Polska – operator łódzkiej wypożyczalni.

Jesteśmy dumni, że “Stacja Gillette" pojawia się jako kolejny punkt rowerowy na ekologicznej mapie Łodzi. Jako firmie odpowiedzialnej społecznie, która szczyci się wieloma działaniami na rzecz zrównoważonego rozwoju, m.in. tym, że łódzka fabryka Gillette nie wysyła żadnych odpadów produkcyjnych na wysypiska, bardzo zależy nam by wychodzić naprzeciw potrzebom zgłaszanym przez naszych pracowników. Dlatego ogromnie cieszy nas, że będą mieli oni ułatwioną możliwość docierania do nas różnorodnymi środkami transportu, a wśród nich takimi, które mają pozytywny wpływ na środowisko" – Agnieszka Adamus, Dyrektor Personalny P&G Gillette

"Dzięki zlokalizowaniu stacji Łódzkiego Roweru Publicznego w pobliżu bramy fabryki P&G Gillette poprawia się komfort dojazdu pracowników do pracy. Z badań wynika, że osoby dojeżdżające do pracy rowerem są mniej zestresowane i rzadziej się spóźniają, zyskuje więc na tym również pracodawca" – tłumaczy Marek Pogorzelski, rzecznik prasowy Nextbike Polska, operatora Łódzkiego Roweru Publicznego.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Łódź
Łódzki Rower Publiczny
Nextbike Polska
Gillette
stacja sponsorska
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.