TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Gliwicki Rower Miejski w lipcowych statystykach
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 10.08.2018 21:44:30
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

Jak wynika ze statystyk firmy Nextbike Polska, w lipcu z Gliwickiego Roweru Miejskiego korzystano ponad 11 tys. razy. Gliwicka wypożyczalnia składa się z 15 stacji i 150 rowerów.

Jak wynika ze statystyk firmy Nextbike Polska, w lipcu z Gliwickiego Roweru Miejskiego korzystano ponad 11 tys. razy. Gliwicka wypożyczalnia składa się z 15 stacji i 150 rowerów.

Przybywa użytkowników wypożyczalni w Gliwicach. W lipcu ich liczba wzrosła o 784. Co nietrudno przewidzieć, rowery najczęściej wypożyczane są na pierwsze 15 minut, które są darmowe. Z takiej formy wypożyczenia skorzystano 7763 razy. Z dłuższych wypożyczeń skorzystano 2262 razy.

Najwięcej wypożyczeń – 470 – odnotowano w niedzielę, 15 lipca. Niezmiennie największą popularnością cieszy się stacja przy ulicy Akademickiej. W ciągu ostatniego miesiąca skorzystano z niej aż 1703 razy. Niewiele mniej, bo 1695 użytkowników wypożyczyło rower sprzed dworca, a 1650 – z pl. Piłsudskiego – informuje operator wypożyczalni, firma Nextbike Polska.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Gliwice
Gliwicki Rower Miejski
Nextbike Polska
wypożyczalnia rowerów
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.