TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Gorąca promocja 5-10-15 Polonusa
TransInfo.pl - Opublikowano: 19.09.2019 15:42:20
Gorąca promocja 5-10-15 Polonusa

Polonus przygotował dla swoich pasażerów nową pulę promocyjnych biletów w cenach 5, 10 i 15 zł.

Polonus przygotował dla swoich pasażerów nową pulę promocyjnych biletów w cenach 5, 10 i 15 zł.

To wszystko w ramach lubianej przez pasażerów "Gorącej promocji 5-10-15", w której bilety zakupione z odpowiednim wyprzedzeniem na podróże do 19 grudnia br. można upolować w super niskich cenach! To dobra okazja, by udać się w podróż nowoczesnymi i komfortowymi autokarami Polonusa za niewielkie pieniądze. Zapraszamy do rezerwowania wyjazdów na stronach www.pkspolonus.pl, www.PolonusPartner.pl, www.dworzeconline.pl i www.zdo.pl.

Przygotowaliśmy dla naszych pasażerów naprawdę gorącą okazję, która zachęci do podróży pomimo chłodnej aury. Właśnie udostępniliśmy nową pulę biletów za 5, 10 i 15 złotych. Zachęcamy, by zaplanować swoją podróż z odpowiednim wyprzedzeniem w niesamowicie niskiej cenie – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Zarządzający Polonus.

Bilety w niezwykle atrakcyjnych cenach zostały udostępnione na wybranych krajowych liniach przewoźnika. I tak, za 5 złotych pasażerowie Polonusa mogą udać się w podróż z Warszawy do takich miast, jak: Olsztyn, Tomaszów Mazowiecki, Grudziądz, Bartoszyce czy Stalowa Wola.

Bilety w promocyjnych cenach dostępne są w sprzedaży internetowej i obowiązują na wybranych liniach, w wybrane dni tygodnia. Warto się spieszyć z zakupem, ponieważ pula jest ograniczona. Jak zawsze obowiązuje zasada kto pierwszy, ten lepszy!

Więcej informacji znaleźć można na www.pksPolonus.pl.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Polonus
bilet