TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Gorzów Wielkopolski: Miasto zbuduje ścieżkę rowerową
InfoBike.pl - Opublikowano: 21.10.2018 15:56:40

Miasto Gorzów Wielkopolski informuje o ogłoszonym przetargu na budowę ścieżki rowerowej w ciągu ulicy Piłsudskiego po stronie Parku Kopernika, na odcinku od zakończenia istniejącego ciągu pieszo-rowerowego do skrzyżowania z ul. Walczaka

Miasto Gorzów Wielkopolski informuje o ogłoszonym przetargu na budowę ścieżki rowerowej w ciągu ulicy Piłsudskiego po stronie Parku Kopernika, na odcinku od zakończenia istniejącego ciągu pieszo-rowerowego do skrzyżowania z ul. Walczaka

Dane zamawiającego:

Miasto Gorzów Wlkp.

66-400 Gorzów Wielkopolski

Sikorskiego 3-4

Tel. +48957355576

Fax. +48957355612

E-mail zampubl@um.gorzow.pl

WWW www.gorzow.pl/

Przedmiot zamówienia:

Budowa ścieżek rowerowych w trybie zaprojektuj i wybuduj etap – II

Przedmiotem zamówienia jest budowa ścieżki rowerowej w ciągu ulicy Piłsudskiego po stronie Parku Kopernika, na odcinku od zakończenia istniejącego ciągu pieszo-rowerowego do skrzyżowania z ul. Walczaka w ramach dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020, Oś priorytetowa 3 Gospodarka niskoemisyjna Poddziałanie 3.3.2 Ograniczenie niskiej emisji w miastach - ZIT Gorzów Wlkp.

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie pełnobranżowego projektu budowlanego i wykonawczego wraz z uzyskaniem decyzji administracyjnych oraz budowa ścieżki rowerowej realizowanej w ramach zadania inwestycyjnego pn. "System ścieżek rowerowych w Gorzowie Wielkopolskim – etap II", zgodnie z: Programem funkcjonalno-użytkowym dla inwestycji polegającej na budowie ścieżki rowerowej w ciągu ulicy Piłsudskiego po stronie Parku Kopernika, na odcinku od zakończenia istniejącego ciągu pieszo-rowerowego do skrzyżowania z ul. Walczaka, stanowiącym integralna część SIWZ.

Wymagany termin realizacji zamówienia:

Przewidywany termin otwarcia ofert: 26 październik 2018 r.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ogłoszony
ścieżka rowerowa
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.