TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Hulajnogą do … ZOO. We Wrocławiu
InfoBike.pl - Opublikowano: 29.05.2019 14:30:14
Hulajnogą do … ZOO. We Wrocławiu

Od teraz mieszkańcy stolicy Dolnego Śląska będą mogli dotrzeć do wrocławskiego ZOO w nowy, wygodny, a zarazem ekologiczny sposób.

Marka hive wkracza ze swoimi elektrycznymi hulajnogami na teren Wielkiej Wyspy, powiększając tym samym swoją strefę dostępności aż o 25%. Od teraz mieszkańcy stolicy Dolnego Śląska będą mogli dotrzeć do wrocławskiego ZOO w nowy, wygodny, a zarazem ekologiczny sposób.

Od 11 kwietnia e-hulajnogi marki hive, wchodzące w skład grupy inwestorskiej FREE NOW, czyli wspólnego przedsięwzięcia Daimlera i BMW, są obecne na wrocławskich ulicach, gdzie firma została pozytywnie przyjęta. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, hive postanowił powiększyć dotychczas wyznaczoną strefę dostępności e-hulajnóg, tym samym umożliwiając klientom podróże aż na teren Wielkiej Wyspy, stanowiącej jeden z symboli Wrocławia. Co więcej, nowa strefa obejmuje bezpośrednie sąsiedztwo Hali Stulecia, uznanej w 2006 r. za obiekt światowego dziedzictwa UNESCO oraz Wrocławskiej Fontanny multimedialnej, będącej największą fontanną w Polsce i jedną z największych w Europie.

-"Z dnia na dzień dostrzegamy coraz większe zainteresowanie elektrycznymi hulajnogami oraz wzrost ich użytkowania – mówi Artur Rusko City Manager hive we Wrocławiu. Bardzo nas cieszy, że mieszkańcy stają się bardziej świadomi problemów związanych z natężonym ruchem na drogach i wynikającymi z tego utrudnieniami w poruszaniu się po mieście. Wrocławianie stawiają na transport przyjazny środowisku, jakim są hulajnogi, a my robimy co w naszej mocy, aby wraz z rozwojem firmy, powiększać strefę dostępności hive i dawać mieszkańcom Wrocławia możliwość jeszcze częstszego korzystania z naszego środka transportu – dodaje Artur Rusko.

hive aktualnie posiada oficjalne przedstawicielstwo we Wrocławiu, a także w Warszawie z ponad 1000 sztuk e-hulajnóg w każdym z wymienionych miast. Model Segway ES4, który stanowi podstawę floty hive, pozwala na osiągnięcie maksymalnej prędkości do 25 km/h i gwarantuje wygodne poruszanie się po mieście w sposób ekologiczny.

Firma bardzo blisko współpracuje ze swoją siostrzaną firmą mytaxi – obie marki, w ramach grupy FREE NOW, mają zostać zintegrowane w jedną aplikację, umożliwiającą klientom szybsze i wygodniejsze planowanie podróży oraz szerszy wybór wśród środków transportu.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
hulajnoga
hive
Wrocław
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.