TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kampania 2018: We Wrocławiu jeździ Mirabus [FILM]
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 07.10.2018 13:41:03 2 komentarze
Kampania 2018: We Wrocławiu jeździ Mirabus [FILM]

Kandydatka PiS na prezydenta Wrocławia, Mirosława Stachowiak-Różecka woziła w tygodniu mieszkańców wynajętym autobusem, aby sprawdzić potrzebę stworzenia nowych linii. Akcja potrwa do wyborów.

Kandydatka PiS na prezydenta Wrocławia, Mirosława Stachowiak-Różecka woziła w tygodniu mieszkańców wynajętym autobusem, aby sprawdzić potrzebę stworzenia nowych linii. Akcja potrwa do wyborów.

"Mirabus" ruszył w środę i czwartek - od testów połączenia z odległego osiedla Lipa Piotrowska do centrum Wrocławia przy ul. Kwiskiej.

- To jest połączenie, o którym mieszkańcy Lipy Piotrowskiej mówili od lat. Chcemy, aby teraz przetestowali, czy właśnie o to im chodziło. Oczywiście przejazd będzie bezpłatny. Zachęcamy wszystkich do testów - powiedziała kandydatka na prezydenta miasta.

Stachowiak-Różecka zapowiedziała, że testy innych brakujących połączeń potrwają do wyborów, a w kolejnych dniach planowane są trasy m.in. pomiędzy osiedlami Pilczyce i Maślice oraz pomiędzy tzw. Wielką Wyspą, czyli osiedlami Sępolno i Biskupin a placem Grunwaldzkim.

- Czekamy też na propozycje innych tras zgłaszanych przez mieszkańców. Można je zgłaszać mailem lub poprzez media społecznościowe. Myślę, że wnioski z tych testów, niezależnie od wyników wyborów na pewno przydadzą się przyszłemu włodarzowi miasta - powiedziała Stachowiak-Różecka.

Dodała, że akcja ma służyć przetestowaniu i wskazaniu, pomiędzy jakimi osiedlami i jaką konkretnie trasą, potrzebne są nowe połączenia autobusowe w mieście.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
kampania
Wrocław
 • Adrian Sztobryn – 07.10.2018

  Niech wsiądzie i jedzie. Daleko.

 • Tadeusz Polar – 07.10.2018

  Kiedyś słuchałem ten pani w programie Forum. Tak straszne banały opowiadała, że aż przykro było słychać.

 • Grzesiek Gie – 07.10.2018

  Taki wrocławski standard, że Mira zakleiła okna w komunikacji miejskiej. Czy o taką lipę chodzi mieszkańcom Lipy Pitrowskiej? Czy Mira jest z siebie zadowolona? Czy PiS klaszcze, tańczy i śpiewa? https://www.youtube.com/watch?v=dVuz10wpkx0

 • Kuba Brunka – 08.10.2018

  Czyj to Solar?

 • PauloBusiak – 08.10.2018

  Co tu testować? Liczyć czas przejazdu średnio rozgarnięty gimnazjalista potrafi, a jak polityk naobiecuje to powstanie połączenie Lipy z Psim Polem i Biskupinem koniecznie przez Leśnicę... Efekt - autobusy stoją w korkach, pasażerowie na przystankach i taka jest właśnie wrocławska komunikacja.

 • tantus – 09.10.2018

  Wrocław niestety nie ma szczęścia do prezydentów. :/ Bo całkiem niezłym Zdrojewskim przyszedł totalnie oderwany od rzeczywistości "wizjoner" Dutkiewicz, a dwóch głównych pretendentów do przejęcia schedy po nim (Sutryk, Stachowiak-Różecka), ma równie nikłe pojęcie o mieście, co Dutkiewicz. Kiepsko to widzę...

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.