TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Koniec sezonu rowerów miejskich w Stalowej Woli
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 31.10.2018 18:35:12
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

28 tys. wypożyczeń – takim wynikiem może pochwalić się Stalowa Wola Miasto Rowerów. To wynik o 5 tys. lepszy od poprzedniego sezonu. System w Stalowej Woli składa się z 10 stacji i 100 rowerów.

28 tys. wypożyczeń – takim wynikiem może pochwalić się Stalowa Wola Miasto Rowerów. To wynik o 5 tys. lepszy od poprzedniego sezonu. System w Stalowej Woli składa się z 10 stacji i 100 rowerów.

Sezon wypożyczalni rowerów w Stalowej Woli trwa od 21 marca do 31 października. W systemie zarejestrowanych jest już ponad 4 tysiące mieszkańców, tylko w tym sezonie po raz pierwszy zarejestrowało się ponad 2 tysiące nowych użytkowników.

"Stalowa Wola Miasto Rowerów to system z niezwykle bogatą ofertą typów rowerów. Poza tradycyjnymi rowerami miejskimi mieszkańcy mogli korzystać z rowerów familijnych typu cargo, rowerów z fotelikami dla dzieci, tandemów i rowerów dziecięcych. To niezwykle wszechstronny system, w którym rowery można wykorzystywać zarówno przy codziennych dojazdach, jak i podczas rodzinnych przejażdżek" – tłumaczy Robert Lech, prezes Nextbike Polska, operatora systemu.

W mijającym sezonie mieszkańcy najchętniej wypożyczali rowery na stacjach: Staszica – WzorcowyRondo KEN i Okulickiego – Hala targowa. Najpopularniejszą pokonywaną na rowerze trasą była przejażdżka z Czarnieckiego do stacji Staszica – Wzorcowy i z powrotem. Średni czas wypożyczenia jednego roweru wynosił 34 minuty i 15 sekund – informuje operator systemu, firma Nextbike Polska.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Stalowa Wola
Nextbike Polska
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.