TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kraków. 172 stacji Wavelo
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 30.07.2019 18:07:36
Zdj. UM Kraków

Krakowski system rowerów miejskich Wavelo ma już 172 stacje. Pod koniec lipca wypożyczalnia rozrosła się o stację sponsorską. Nowa stacja znajduje się u zbiegu ul. Opolskiej i al. 29 Listopada.

Krakowski system rowerów miejskich Wavelo ma już 172 stacje. Pod koniec lipca wypożyczalnia rozrosła się o stację sponsorską. Nowa stacja znajduje się u zbiegu ul. Opolskiej i al. 29 Listopada.

14 stacja sponsorska w Krakowie

Wavelo wychodzi naprzeciw potrzebom krakowskich pracodawców. Nowo otworzona stacja rowerów miejskich jest już czternastą stacją sponsorską. Pozostałe znajdują się m.in. przy biurowcach ABB czy Kapelanka 42, przy Galerii Bronowice, Galerii Serenada, Centrum Biznesowym Quattro Business Park i kompleksie Dot Office, którego najemcami są takie firmy jak Shell czy Motorola Solutions. Rozwój stacji sponsorskich jest obecnie naszym głównym priorytetem. Wavelo może być świetną odpowiedzią na wyzwania employer brandingowe i wizerunkowe krakowskich pracodawców. Liczymy, że system rowerów miejskich będzie się nadal prężnie rozwijał, a stacji będzie ciągle przybywać – mówi Albert Wójtowicz, Dyrektor Operacyjny Projektu "Wavelo".

Jak informuje oficjalna strona internetowa Krakowa, stacja rowerów miejskich z pewnością ułatwi codzienny dojazd do pracy blisko 6 tys. pracowników zatrudnionym w firmach wynajmujących biura w O3 Business Campus. Pojawienie się rowerów miejskich w tym miejscu, wpisuje się także w politykę ekologiczną kompleksu biurowego, który stara się wdrażać rozwiązania przyjazne środowisku i wpisujące się w ideę zrównoważonego rozwoju.

- Jako odpowiedzialny deweloper, mamy świadomość, że nasze budynki współtworzą przestrzeń miasta. Chcemy, żeby ją uzupełniały, sprawiały, że będzie przyjazna oraz funkcjonalna. Pracownicy biurowców coraz częściej przesiadają się na rowery, dzięki którym mogą poruszać się po mieście szybciej, zdrowiej i przyjemniej. O3 Business Campus zapewnia infrastrukturę, której potrzebują ci, którzy na co dzień przyjeżdżają do pracy własnym rowerem, a współpraca z Wavelo ułatwi poruszanie się po mieście tym, którzy wybierają rower miejski – mówi Joanna Nicińska, dyrektor regionalny Echo Investment.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Kraków
Wavelo
rower miejski
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.