TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kraków chce lepiej liczyć rowerzystów
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 15.05.2018 21:49:28
Zdj. Paweł Błach - InfoBike.pl

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie ogłosił przetarg na dostawę i montaż 4 liczników ruchu rowerowego. Oferty można składać do 21 maja.

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie ogłosił przetarg na dostawę i montaż 4 liczników ruchu rowerowego. Oferty można składać do 21 maja.

Zwycięzca przetargu będzie miał za zadanie zrealizować zamówienie do 31 sierpnia tego roku. Przy wyborze oferty liczyć się będzie tylko cena.

Liczniki ruchu rowerowego powinny się składać z następujących elementów (parametry minimalne):

  • Czujnik z pętla indukcyjną zapewniającą zliczanie przejeżdżających rowerzystów, bez rozróżnienia kierunku jazdy oraz rejestrator danych wraz z akumulatorem zasilającym (baterią) i modemem do zdalnego przesyłu danych,

  • Aplikację do obsługi danych, z dostępem online, poprzez sieć www, za pomocą protokołu http, umożliwiający przegląd i eksport danych, a także umożliwiający wizualizację danych na dowolnej stronie internetowej, m.in: odczyt liczby zliczonych rowerzystów w dniu poprzednim z podziałem na godziny; - odczyt liczby zliczonych rowerzystów za dany rok kalendarzowy. Pełen dostęp do danych generowanych i wytwarzanych przez zestawy zliczające rowerzystów, wraz z możliwością eksportu danych do plików cyfrowych w formatach: csv.

  • Bezterminowo działające kody umożliwiające automatyczne aktualizowanie (raz na dobę) na dowolnej stronie www danych z czujników.



Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Kraków
ZIKiT
ruch rowerowy
liczniki
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.