TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Krosno z rowerem miejskim IV generacji
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 22.08.2019 18:26:39
Krosno z rower miejskim IV generacji

Krosno powiększyło system roweru miejskiego o rowery IV generacji, czy takie, które nie potrzebują stacji dokujących. Nowych rowerów jest 40.

Krosno powiększyło system roweru miejskiego o rowery IV generacji, czy takie, które nie potrzebują stacji dokujących. Nowych rowerów jest 40.

W połowie czerwca w Krośnie zaczęła działać pilotażowa wypożyczalnia rowerów miejskich. System składał się wtedy z siedmiu stacji, w których można było wypożyczyć 84 rowery, z czego 70 jest standardowych a 14 elektrycznych. Wypożyczalnia prowadzona jest przez Arkus&Romet Group oraz firmę z Krosna.

Powiększenie wypożyczalni

Wypożyczalnia w Krośnie powiększyła się o 40 rowerów IV generacji niewymagających stacji dokujących. Rowery wyposażone są w nadajnik GPS.

- Główną zaletą rowerów czwartej generacji jest możliwość pozostawienia ich również poza istniejącymi stacjami rowerowymi – powiedziała portalowi nowiny24 Barbara Michna Urzędu Miejskiego w Krośnie.

Podczas czerwcowej inauguracji mieszkańcy Krosna mogli korzystać z siedmiu stacji zlokalizowanych na Rynku, przy ArtKinie, przy dworcu, przy bibliotece oraz na os. Turaszówka, przy ul. Traugutta i ul. Żwirki i Wigury.

Nowe lokalizacje

Rowery IV generacji można wypożyczać w kilkunastu miejscach miasta, m.in. przy szpitalu, basenach otwartych, przy hali widowiskowo-sportowej, przy Placu Konstytucji oraz na osiedlach Polanka i Suchodół. Nowe rowery można zostawiać również przy uruchomionych w czerwcu stacjach wypożyczeń.

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Krosno
rower miejski
  • Filip Pieńkowski – 23.08.2019

    Rozwiązanie do luftu. Jak z hulajnogami, będą po całym mieście porozrzucane.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.