TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Lecisz do lub z Bułgarii? Wizz Air oferuje promocję
WIZZAIR - Opublikowano: 17.02.2017 12:34:30
Lecisz do lub z Bułgarii? Wizz Air oferuje promocję

Tanie linie lotnicze Wizz Air oferuję zniżkę dla pasażerów lecących z i do Bułgarii.

Tanie linie lotnicze Wizz Air oferuję zniżkę dla pasażerów lecących z i do Bułgarii.

- Tylko przez jeden dzień oferujemy wyjątkowe zniżki. Zacznij planować podróż i przeżyj niezapomniane chwile. Niezależnie od tego, czy jedziesz z rodziną, czy na romantyczny wyjazd z ukochaną osobą, mamy dla Ciebie kilka świetnych inspiracji. Nie przegap ich. Zadziałaj teraz ? ta wyjątkowa wyprzedaż wkrótce się kończy! - czytamy w komunikacie Wizz Air.

Zniżka 20% dotyczy ceny biletów w tym podatków, opłat obowiązkowych i małego bagażu podręcznego (maks. 42 x 32 x 25cm), ale nie obejmuje opłaty administracyjnej. Promocja trwa rozpoczyna się o godzinie 0:00 17 lutego i trwa do 23:59 tego samego dnia (czas środkowoeuropejski).

Zniżka obowiązuje tylko w nowych rezerwacjach na wszystkich trasach z i do Bułgarii . Zniżka dotyczy tylko nowych rezerwacji obejmujących do 10 pasażerów. Zniżka dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na wizzair.com, w aplikacji mobilnej WIZZ. Zniżka obowiązuje na podróż do 31 maja. Podróż musi być zakończona do 31 maja 2017.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
Wizz Air
WizzAir
Bułgaria
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.