TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Łódź w rowerowej rywalizacji miast
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 27.04.2017 20:20:55
Łódź w rowerowej rywalizacji miast

Łódź dołączyła do 50 miast, które biorą udział w European Cycling Challenge, czyli Europejskiej Rywalizacji Rowerowej. Tym samym już 8 miast z Polski będzie starało się przejechać rowerami najwięcej kilometrów w Europie. W ECC uczestniczy z Polski: Poznań, Wrocław, Kraków, Toruń, Łódź, Gdynia, Gdańsk i Warszawa.

Łódź dołączyła do 50 miast, które biorą udział w European Cycling Challenge, czyli Europejskiej Rywalizacji Rowerowej. Tym samym już 8 miast z Polski będzie starało się przejechać rowerami najwięcej kilometrów w Europie. W ECC uczestniczy z Polski: Poznań, Wrocław, Kraków, Toruń, Łódź, Gdynia, Gdańsk i Warszawa.

Rowerowa rywalizacja rusza 1 maja i potrwa cały miesiąc. W ub. roku Łódź zajęła w tej klasyfikacji 8. miejsce z rezultatem 124 tys. kilometrów. Aby przystąpić do konkursu należy zarejestrować się na stronie www.cyclingchallenge.eu/pl w drużynie Łódź. Przy pomocy specjalnej aplikacji Naviki można będzie rejestrować majowe przejazdy rowerowe, kręcąc kilometry każdego dnia ? informuje Urząd Miasta Łodzi.

Dla uczestników akcji przewidziano nagrody indywidualne i drużynowe - za ponad 20 km będzie można wziąć udział w losowaniu 100 kompletów akcesoriów rowerowych, a za przejechane w ciągu miesiąca 600 km odebrać gwarantowaną specjalną torbę rowerową. Siedem najlepszych drużyn będzie mogło wskazać lokalizację zainstalowania stacji napraw. Więcej informacji na profilu FB/rowerowastronalodzi.  


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Łódź
ECC
European Cycling Challenge
rowerowa rywalizacja
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.