TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Lubelski Rower także z Orlenem. Pięć nowych stacji
InfoBike.pl - Opublikowano: 29.08.2018 13:30:52
Lublin także z Orlen. Pięć nowych stacji

Od 27 sierpnia mieszkańcy Lublina mogą korzystać z pięciu dodatkowych stacji Lubelskiego Roweru Miejskiego. Nowe stacje rowerowe zostały uruchomione na stacjach paliw ORLEN.

Od 27 sierpnia mieszkańcy Lublina mogą korzystać z pięciu dodatkowych stacji Lubelskiego Roweru Miejskiego. Nowe stacje rowerowe zostały uruchomione na stacjach paliw ORLEN.

Nowe stacje rowerowe znajdują się na stacjach paliw Orlen

  • przy ul. Spółdzielczości Pracy,

  • ul. Męczenników Majdanka,

  • al. Kraśnickiej,

  • ul. Głębokiej

  • ul. Mełgiewskiej.

Tym samym lubelski system rozrósł się o 5 stacji wypożyczeń i 50 rowerów.

– Lubelski Rower Miejski jest jednym z sześciu wybranych przez PKN ORLEN systemów rowerowych, w których nowe stacje rowerowe uruchamiamy właśnie na stacjach Koncernu – tłumaczy Robert Lech, prezes Nextbike Polska, operatora Lubelskiego Roweru Miejskiego.

Jak korzystać?

Aby wypożyczyć rower na stacji paliw można posłużyć się dotychczas posiadanym kontem Lubelskiego Roweru Miejskiego lub założyć nowe, na stronie roweryorlen.pl.

Korzystanie z dedykowanego konta daje użytkownikom dostęp do specjalnych ofert i promocji na stacjach, a w przypadku użytkowników programu VITAY możliwość uzyskiwania dodatkowych punktów.

Co istotne dla nowych użytkowników, zarejestrowanie się przez stronę roweryorlen.pl umożliwia wypożyczanie rowerów ze wszystkich innych lokalizacji w Lublinie.

– Dążymy do rozszerzania współpracy z partnerami komercyjnymi – galeriami handlowymi, biurowcami, deweloperami. Dzięki stacjom rowerowym zyskują oni nowych klientów, a klienci zyskują wygodny i przyjemny dojazd – dodaje Robert Lech

Lubelski Rower Miejski

Lubelski Rower Miejski to jeden z najpopularniejszych systemów rowerowych w Polsce. Tylko w tym roku rowery wypożyczono już ponad 540 tysięcy razy. W systemie zarejestrowanych jest już ponad 90 tysięcy użytkowników.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
rower miejski
Lublin
Orlen
Nextbike
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.