TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Majowe statystyki Gliwickiego Roweru Miejskiego
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 12.06.2018 22:39:33
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

Blisko 16 tys. razy wypożyczano w maju jednoślady z Gliwickiego Roweru Miejskiego. O blisko półtora tysiąca osób zwiększyła się też liczba nowych użytkowników sytemu.

Blisko 16 tys. razy wypożyczano w maju jednoślady z Gliwickiego Roweru Miejskiego. O blisko półtora tysiąca osób zwiększyła się też liczba nowych użytkowników sytemu.

Dokładnie 15 902 razy korzystano z gliwickiej wypożyczalni rowerów. To o 3 189 więcej niż w maju 2017 roku. Liczba zarejestrowanych użytkowników sytemu wynosi 10 801.

Gliwicki Rower Miejski składa się z 15 stacji i 150 rowerów. Operatorem systemu jest firma Nextbike Polska. Pierwsze 15 minut każdego wypożyczenia jest darmowe. Sezon Gliwickiego Roweru Miejskiego potrwa do końca listopada.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Gliwice
Gliwicki Rower Miejski
Nextbike Polska
wypożyczalnia rowerów
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.