TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Majówka z Przewozami Regionalnymi
InfoRail.pl - Opublikowano: 17.04.2018 12:06:28
Majówka z Przewozami Regionalnymi

Przewozy Regionalne przygotowały na majówkę specjalną ofertę. Bilet, ważny przez 10 dni, można nabyć w cenie 49 zł/83 zł.

Przewozy Regionalne przygotowały na majówkę specjalną ofertę. Bilet, ważny przez 10 dni, można nabyć w cenie 49 zł/83 zł.

Bilet w ramach oferty:

- uprawnia do wielokrotnych przejazdów na terenie kraju ogólnodostępnymi pociągami REGIO i interREGIO w okresie 27.04. 2018 r. (od godz. 18:00) - 7.05.2018 r. (do godz. 6:00);

- jest biletem imiennym; na blankiecie należy wpisać imię i nazwisko podróżującego oraz posiadać dokument ze zdjęciem stwierdzającym tożsamość;

- można go nabyć w kasach tradycyjnych, za pośrednictwem stron internetowych: polregio.pl, biletyregionalne.pl oraz e-podroznik.pl, w aplikacji SkyCash i w ponad 800 punktach salonów prasowych sieci Kolporter.

Bilety są dostępne w dwóch opcjach:

- oferta ze zniżką w cenie 49 zł brutto do ukończenia 26 roku życia i dla osób, które ukończyły 60 rok życia; konieczne jest posiadanie dokumentu tożsamości;

- oferta standard w cenie 83 zł brutto dla wszystkich pozostałych osób; konieczne jest posiadanie dokumentu tożsamości.

Sprzedaż biletów w ramach oferty "Majówka z POLREGIO" rozpocznie się 20 kwietnia 2018 r.

Długość korzystania z biletu nie wpływa na wysokość opłaty.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
bilet
 • Marcin Kasprzyk – 17.04.2018

  jak sie ma do tego bieltu przewóz roweru?

 • Maciek Bielecki – 17.04.2018

  Na Każdym odcinku 7zl trzeba płacić

 • Krzysztof Ciejka – 17.04.2018

  Raczej do jednego biletu jeden na rower

 • Sebastian Szczęśniak – 17.04.2018

  Dobra oferta. Z resztą w każdą majówkę jest ok.

 • Arthur Bas – 19.04.2018

  Szkoda, że nie łączy się ten bilet z innymi przewoźnikami. Ktoś zadał pytanie na temat przewozu roweru z w/w biletem, a więc czy mógłby ktoś rzetelnie odpowiedzieć?

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.