TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Miesiąc działania Veturilo w sezonie 2017
NEXTBIKE.PL - Opublikowano: 03.04.2017 23:16:18
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

Od 1 do 30 marca Warszawski Rower Publiczny Veturilo wypożyczono 329 960 razy. W ostatnim miesiącu w systemie zarejestrowało się 23 tysiące nowych użytkowników, co daje łączną sumę 470 tysięcy użytkowników Veturilo w Warszawie.

Od 1 do 30 marca Warszawski Rower Publiczny Veturilo wypożyczono 329 960 razy. W ostatnim miesiącu w systemie zarejestrowało się 23 tysiące nowych użytkowników, co daje łączną sumę 470 tysięcy użytkowników Veturilo w Warszawie.

Równolegle z Veturilo wystartowały m.in. systemy Nextbike we Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu i Opolu. "Łącznie w tym roku w całej Polsce dokonano już przeszło 721 tysięcy wypożyczeń. To pokazuje, że mimo zmiennej pogody Polacy chętnie przesiadają się na rowery. Przybyło nam prawie 50 tysięcy nowych użytkowników, co daje łączną liczbę 984 tysięcy osób korzystających z systemów Nextbike w całej Polsce" ? mówi Tomasz Wojtkiewicz, prezes Nextbike Polska, operatora systemu Veturilo. ? "Jestem pewien, że w najbliższych dniach będzie nas już ponad milion. Ponad milion Polaków będzie korzystało z rowerów miejskich! I liczba ta będzie stale rosła." W tym roku do miast, których mieszkańcy mogą korzystać z rowerów miejskich Nextbike Polska dołączają m.in. Gliwice, Radom, Zgierz, Kędzierzyn Koźle, Pszczyna, Tychy i Siedlce.

W Warszawie w marcu najchętniej rowery wypożyczano we wtorek, 28.03 (23 896 wynajmów). Najpopularniejszą samoobsługową stacją wypożyczeń była "al. Niepodległości ? Batorego". Średni czas wypożyczenia jednego roweru to ok. 19 i pół minuty. Średnio, każdy z 4660 rowerów został wypożyczony ok. 71 razy.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
Veturilo
Nextbike Polska
rower miejski
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.