TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Montaż ponad 220 stojaków rowerowych we Wrocławiu
INFOBIKE - Opublikowano: 13.03.2017 19:45:08
Zdj. ZDiUM Wrocław

Do końca tygodnia we Wrocławiu zakończy się montaż wiat i stojaków rowerowych w 57 miejscach. Łącznie miasto wzbogaci się o ponad 220 stojaków rowerowych.

Stojaki i wiaty rowerowe montuje firma Elektrotim, która wygrała jesienią ubiegłego roku przetarg na to zadanie. Montaż ma zakończyć się do końca tego tygodnia. W tej chwili gotowe są już 3 wiaty, które zostały zlokalizowane przy TGG na ul. Słubickiej i szkołach na ul. Krajewskiego i ul. Wałbrzyskiej. Zamontowanych jest już też większość z 223 stojaków rowerowych ? informuje oficjalny serwis internetowy Wrocławia.

We Wrocławiu jest około 6 tyś. stojaków rowerowych. Miejsca, w których mają stanąć, wybierane są przez na podstawie wniosków od mieszkańców i rad osiedli, które spływają do biura oficera rowerowego.

Lista miejsc wytypowanych do montażu wiat i stojaków XLS


Sprawdź też:
Wrocław
stojaki rowerowe
ZDiUM

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.