TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Montaż ponad 220 stojaków rowerowych we Wrocławiu
INFOBIKE - Opublikowano: 13.03.2017 19:45:08
Zdj. ZDiUM Wrocław

Do końca tygodnia we Wrocławiu zakończy się montaż wiat i stojaków rowerowych w 57 miejscach. Łącznie miasto wzbogaci się o ponad 220 stojaków rowerowych.

Do końca tygodnia we Wrocławiu zakończy się montaż wiat i stojaków rowerowych w 57 miejscach. Łącznie miasto wzbogaci się o ponad 220 stojaków rowerowych.

Stojaki i wiaty rowerowe montuje firma Elektrotim, która wygrała jesienią ubiegłego roku przetarg na to zadanie. Montaż ma zakończyć się do końca tego tygodnia. W tej chwili gotowe są już 3 wiaty, które zostały zlokalizowane przy TGG na ul. Słubickiej i szkołach na ul. Krajewskiego i ul. Wałbrzyskiej. Zamontowanych jest już też większość z 223 stojaków rowerowych ? informuje oficjalny serwis internetowy Wrocławia.

We Wrocławiu jest około 6 tyś. stojaków rowerowych. Miejsca, w których mają stanąć, wybierane są przez na podstawie wniosków od mieszkańców i rad osiedli, które spływają do biura oficera rowerowego.

Lista miejsc wytypowanych do montażu wiat i stojaków XLS


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Wrocław
stojaki rowerowe
ZDiUM
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.