TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Na rowerach z rodziną w Lublinie
LUBLIN.EU - Opublikowano: 27.05.2016 13:29:08
Na rowerach z rodziną w Lublinie

We wtorek 31 maja odbędzie się przejazd rowerowy promujący program Rodzina Trzy Plus. To wydarzenie odbędzie się w ramach IV Lubelskich Dni Promujących Zdrowie.

We wtorek 31 maja odbędzie się przejazd rowerowy promujący program Rodzina Trzy Plus. To wydarzenie odbędzie się w ramach IV Lubelskich Dni Promujących Zdrowie.

Przejazd rozpocznie się o godz. 18:00. Do udziału w przejeździe zaproszeni są rodzice bądź opiekunowie z co najmniej jednym dzieckiem w wieku do 18 lat. Każdy uczestnik otrzyma bezpłatnie zestaw oświetlenia rowerowego i bidon, liczba miejsc jest ograniczona.

Każdy uczestnik biorący udział w przejeździe powinien posiadać sprawny technicznie i wyposażony zgodnie z obowiązującymi przepisami rower. Start przejazdu planowany jest z parkingu Centrum Kultury (od ul. Hempla). Regulamin przejazdu znajduje się w załączeniu.

Trasa przejazdu: parking przy CK ? Hempla/Kołłątaja - 3-go Maja - Dolna 3-go Maja - Solidarności - Tysiąclecia - Plac Zamkowy - Tysiąclecia - Unii Lubelskiej - Zamojska - Bernardyńska - Narutowicza - Okopowa -Hempla - parking przy CK. Mapka przejazdu w załączeniu. Przejazd potrwa ok. 1 godziny.

Udział w przejeździe wymaga wcześniejszego telefonicznego zgłoszenia do Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Lublin pod nr tel. 81 466 34 42, w dniach od 24 do 29 maja 2016 r. w godzinach 9.00 ? 14.00. Liczba uczestników w przejeździe jest ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Minimum pół godziny przed startem wszystkie zgłoszone osoby obowiązane są zgłosić się do punktu rejestracyjnego celem potwierdzenia uczestnictwa (namiot Programu ?Rodzina Trzy Plus? przy parkingu CK). Po dotarciu do mety dla każdego uczestnika przejazdu przewidziane są upominki. m.in. komplet oświetlenia rowerowego, bidon.

Uczestnictwo w przejeździe będzie także okazją do skorzystania z serwisu rowerowego oraz do oznakowania pojazdu. Przypominamy, aby oznakować rower należy okazać dowód osobisty, fakturę zakupu roweru lub paragon i kartę gwarancyjną.

Więcej informacji na temat IV Lubelskich Dni Promujących Zdrowie znajduje się w zakładce Mieszkańcy.

Mapa przejazdu rowerowego.jpg

REGULAMIN PRZEJAZDU ROWEROWEGO.pdf

 


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Lublin
IV Lubelskie Dni Promujące Zdrowie
przejazd rowerowy
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.