TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Największy jest jeszcze większy - nowa stacja Veturilo
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 16.05.2018 16:56:01
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

Największa w Polsce wypożyczalnia rowerów jest jeszcze większa. 16 maja otworzono nową stację warszawskiej wypożyczalni Veturilo, która liczy już 366 stacji i 5 292 rowerów.

Największa w Polsce wypożyczalnia rowerów jest jeszcze większa. 16 maja otworzono nową stację warszawskiej wypożyczalni Veturilo, która liczy już 366 stacji i 5 292 rowerów.

Nowa stacja jest sponsorska. Otworzono ją dzięki współpracy Nextbike Polska – operatora warszawskiej wypożyczalni – z Platan Group. Jak informuje Nextbike Polska nowa stacja "Platan Park" znajduje się przed biurowcem o tej samej nazwie na rogu Poleczki i Poloneza. Dzięki niej pracownicy biurowców i okoliczni mieszkańcy zyskają łatwy i przyjemny dojazd do metra i położonych na Ursynowie i Służewcu węzłów przesiadkowych.

"Stacja Veturilo w pobliżu siedziby firmy to udogodnienie dla pracowników i korzyści dla pracodawców. Badania potwierdzają, że pracownicy dojeżdżający do pracy na rowerze są mniej zestresowani, a nawet rzadziej się spóźniają. Platan Park dzięki współpracy z Nextbike zyskuje dodatkowy argument przyciągający najemców" – mówi Tomasz Wojtkiewicz, prezes Nextbike Polska, operatora Veturilo.

"Stacja Veturilo na terenie naszego kompleksu biurowo – magazynowego Platan Park to odpowiedź na liczne prośby i zapytania naszych Najemców.  Pracownicy zyskają zdrowy, szybki oraz ekologiczny środek transportu" – mówi Agnieszka Urbańska-Pucek, członek zarządu Platan Group Sp. z o.o.

Stacja Platan Park to już trzydziesta stacja Veturilo, która powstała dzięki współpracy Nextbike Polska z prywatnym biznesem. Stacje sponsorskie działają przy galeriach i centrach handlowych, biurowcach i zakładach pracy. Dzięki nim rośnie też liczba samych rowerów – uruchomienie stacji Platan Park oznacza dodanie do systemu kolejnych 10 rowerów.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
Veturilo
statystyki
Nextbike Polska
Platan Park
Platan Group
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.