TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nexbike w przetargu na rower miejski w Tarnowie
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 11.04.2018 19:48:21
Nexbike w przetargu na rower miejski w Tarnowie

11 kwietnia otwarto oferty na obsługę wypożyczalni rowerów miejskich w Tarnowie. W przetargu wystartowała jedna firma: Nextbike Polska.

11 kwietnia otwarto oferty na obsługę wypożyczalni rowerów miejskich w Tarnowie. W przetargu wystartowała jedna firma: Nextbike Polska.

Tarnów przeznaczył na sfinansowanie zamówienia 2 606 555 zł. Nextbike Polska zaproponowała kwotę nieznacznie niższą: 2 599 000 zł. System ma zostać uruchomiony w ciągu pięciu miesięcy od daty podpisania umowy oraz składać się ze 110 rowerów, w tym 10 rowerów dziecięcych.

Do zadań zwycięskiej firmy należeć będzie:

  • wykonanie oraz uzgodnienie z miastem projektów rowerów, stacji rowerowych z terminalami i stojakami, strony internetowej, aplikacji na urządzenia mobilne (tablety, smartfony) oraz aplikacji dla terminala TRM.
  • dostawa, wraz z montażem, floty rowerów i niezbędnej infrastruktury do ich wypożyczania (stacje, terminale i stojaki).
  • udostępnienie niezbędnych licencji na oprogramowanie oraz integracja tego oprogramowania z funkcjonującym w Tarnowie Systemem Tarnowskiej Karty Miejskiej.
  • uruchomienie całego kompleksowego Systemu Tarnowskiego Roweru Miejskiego (TRM).Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Tarnów
przetarg
Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie
rower miejski
wypożyczalnia rowerów
Nextbike Polska
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.