TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nextbike nagrodzony w Częstochowie
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 18.01.2019 17:08:52
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

14 stycznia firma Nextbike Polska S.A. dostała nagrodę Prezydenta Miasta Częstochowy za współtworzenie sukcesu Częstochowskiego Roweru Miejskiego.

14 stycznia firma Nextbike Polska S.A. dostała nagrodę Prezydenta Miasta Częstochowy za współtworzenie sukcesu Częstochowskiego Roweru Miejskiego.

Nagrody i wyróżnienia przyznawano w ramach kilku programów: "Teraz Lepsza Praca", "Lepsza Komunikacja w Częstochowie", "Częstochowa wspiera Seniorów" i "Przyjazna Częstochowa".

W kategorii "Lepsza Komunikacja w Częstochowie" zwyciężyła firma Nextbike Polska S.A. Nagroda została przyznana za współudział w sukcesie Częstochowskiego Roweru Miejskiego.

Zdaniem Prezydenta Częstochowy pomysł od pierwszych dni cieszył się ogromną popularnością. Rowery wypożyczono ponad 180 tysięcy razy, co oznacza, że każdy z nich miał w sezonie przeszło 900 użytkowników. Częstochowski Rower Miejski składa się z 20 stacji i 185 rowerów. Po zimowej przerwie system ma wznowić działanie 1 kwietnia.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Częstochowa
Nextbike Polska
rower miejski
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.