TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nextbike Polska z nowym szefem: Paweł Orłowski
InfoBike.pl - Opublikowano: 17.04.2019 10:30:21
Nextbike Polska z nowym szefem: Paweł Orłowski

Sporo zmian za sterami Nextbike Polska. W czerwcu zeszłego roku Robert Lech zastąpił na stanowisku prezesa Nextbike Polska Tomasza Wojtkiewicza. Teraz na czele rowerowej spółki stoi Paweł Orłowski.

Sporo zmian za sterami Nextbike Polska. W czerwcu zeszłego roku Robert Lech zastąpił na stanowisku prezesa Nextbike Polska Tomasza Wojtkiewicza. Teraz na czele rowerowej spółki stoi Paweł Orłowski. W komunikacie giełdowym nie podano powodów odwołania Roberta Lecha.

W kwietniu z funkcji prezesa firmy Nextbike Polska został odwołany Robert Lech, który zajmował to stanowisko od końca czerwca ub.r. Nowym szefem spółki został Paweł Orłowski, założyciel i wieloletni menedżer Larq, większościowego akcjonariusza Nextibike.

-"Z Nextbike Polska związany jestem niemal od początku jej działalności, a z pewnością od momentu inwestycji Larq w ten biznes. Czynnie uczestniczyłem w budowie struktur spółki na naszym rynku, promowaniu idei i zalet bikesharingu wśród włodarzy miast, użytkowników i partnerów biznesowych oraz uruchomieniu najważniejszych systemów rowerowych w portfolio spółki - powiedział nowy prezes Nextbike Polska.

W czerwcu zeszłego roku Robert Lech zastąpił na stanowisku prezesa Nextbike Polska Tomasza Wojtkiewicza.

Od początku roku kurs Nextbike spadł o 9 proc. Obecnie akcje kosztują 70 zł za sztukę. Spółka debiutowała w sierpniu 2017 r. Pierwszego dnia notowań na zamknięciu akcje wyceniane były na 133 zł.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
personalia
Nextbike
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.