TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nextbike wygrywa w Tarnowie
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 17.05.2018 19:30:21
Nexbike wygrywa w Tarnowie

Firma Nextbike Polska wygrała przetarg na obsługę wypożyczalni rowerów miejskich w Tarnowie. Nextbike poprowadzi wypożyczalnię do końca 2021 roku.


Firma Nextbike Polska wygrała przetarg na obsługę wypożyczalni rowerów miejskich w Tarnowie. Nextbike poprowadzi wypożyczalnię do końca 2021 roku.

W przetargu wystartowała tylko jedna Nextbike Polska. 11 kwietnia otwarto oferty na obsługę wypożyczalni. Tarnów przeznaczył na sfinansowanie zamówienia 2 606 555 zł. Nextbike Polska zaproponowała kwotę nieznacznie niższą: 2 599 000 zł. System ma zostać uruchomiony od czterech do sześciu miesięcy od daty podpisania umowy oraz składać się ze 110 rowerów, w tym 10 rowerów dziecięcych.

Do zadań zwycięskiej firmy należy:

  • wykonanie oraz uzgodnienie z miastem projektów rowerów, stacji rowerowych z terminalami i stojakami, strony internetowej, aplikacji na urządzenia mobilne (tablety, smartfony) oraz aplikacji dla terminala TRM.
  • dostawa, wraz z montażem, floty rowerów i niezbędnej infrastruktury do ich wypożyczania (stacje, terminale i stojaki).
  • udostępnienie niezbędnych licencji na oprogramowanie oraz integracja tego oprogramowania z funkcjonującym w Tarnowie Systemem Tarnowskiej Karty Miejskiej.
  • uruchomienie całego kompleksowego Systemu Tarnowskiego Roweru Miejskiego (TRM).

Nextbike Polska jest liderem w dostarczaniu i obsłudze samoobsługowych wypożyczalni rowerów miejskich. Działa w Polsce od 2011 roku i w Finlandii od 2018 roku na licencji Nextbike GmbH. Nextbike Polska S.A. od sierpnia 2017 roku jest spółką notowaną na rynku NewConnect na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW).Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Tarnów
Tarnowski Rower Miejski
przetarg
Nextbike Polska
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.