TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nietypowy wyścig - rowerzysta vs pociąg
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 03.01.2018 20:48:24
Zdj. YouTube.com

Adam Smolarczyk postanowił ścigać się rowerem na trasie Dzierżążno – Gdańsk. Kto wygrał?

Adam Smolarczyk postanowił ścigać się rowerem na trasie Dzierżążno – Gdańsk. Kto wygrał?

Mieszkający w Dzierżążnie i pracujący w Gdańsku Adam Smolarczyk wyznaczył sobie śmiały cel: ścigać się z pociągiem PKM na trasie Dzierżążno – Gdańsk....rowerem. Dla pociągu trasa liczy 37 km.

Nietypowy wyścig odbył się w październiku 2017 roku. Film pokazujący rywalizację ukazał się jednak niedawno. Adam Smolaczyk nie był zupełnie bez szans. Jak powiedział "bawi się w triathlon". Jak wyglądał wyścig i kto go wygrał? Sprawdźcie sami!


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Dzierżążno
Gdańsk
wyścig
PKM
Adam Smolarczyk
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.