TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nowa edycja Gminy Przyjaznej Rowerzystom
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 06.03.2018 17:39:34
Nowa edycja Gminy Przyjaznej Rowerzystom

Startuje VII edycja konkursu "Gmina Przyjazna Rowerzystom". Zainteresowane gminy mogą zgłaszać się do konkursu do 10 sierpnia.

Startuje VII edycja konkursu "Gmina Przyjazna Rowerzystom". Zainteresowane gminy mogą zgłaszać się do konkursu do 10 sierpnia.

Organizatorem wydarzenia jest Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze. Konkurs ma na celu zebranie i spopularyzowanie informacji o gminach, które w swoich działaniach uwzględniają potrzeby rowerzystów i promują aktywny wypoczynek na rowerach, tworzą rowerową infrastrukturę, inicjują lub wspierają organizowanie rowerowych imprez, wydają rowerowe mapy i przewodniki.

Konkurs podzielony jest na cztery kategorie: gmina wiejska, gmina miejska, gmina miejsko-wiejska i gmina mejska na prawach powiatu. Zainteresowane gminy mogą zgłaszać się do konkursu do 10 sierpnia 2018 roku. Wyniki zostaną ogłoszone do 5 września 2018 roku. Laureaci zostaną uhonorowani certyfikatami wręczanymi we wrześniu 2018 roku, w trakcie Międzynarodowych Targów Rowerowych Bike-Expo w Kielcach.

Nagrody:

Gmina, która uzyskała trzykrotnie certyfikat Gminy Przyjaznej Rowerzystom może w VII edycji ubiegać się o nagrodę Grand Prix, a wśród nagród znajda się m. in.:

  • Rower ze wspomaganiem elektrycznym ufundowany przez Trybeco sp z o.o. 
  • Samoobsługowa Stacja Naprawy Rowerów firmy IBOMBO
  • Nagrody rzeczowe ufundowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki
  • Voucher na zaprezentowanie gminy na stoisku "Rowerem przez Polskę" podczas Międzynarodowych Targów Bike-Expo ufundowany przez Targi Kielce
  • Wykonanie aplikacji 3D promującej oferowane przez gminę atrakcje dla rowerowych turystów ufundował Związek Powiatów Polskich

Szczegóły konkursuSpodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
konkurs
Gmina Przyjazna Rowerzystom
PTTK
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.