TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nowa rowerowa mapa Warszawy
INFOBIKE - Opublikowano: 07.03.2017 22:43:40
Nowa rowerowa mapa Warszawy

Dostępne są nowe rowerowe mapy Warszawy. Można je dostać w siedzibie ZDM i w Punktach Obsługi Pasażera. Jest również do pobrania pod adresem http://rowery.um.warszawa.pl/mapa-rowerowa.

Dostępne są nowe rowerowe mapy Warszawy. Można je dostać w siedzibie ZDM i w Punktach Obsługi Pasażera. Jest również do pobrania pod adresem http://rowery.um.warszawa.pl/mapa-rowerowa.

Jak informuje Urząd m.st. Warszawy mapa prezentująca infrastrukturę przyjazną rowerzystom w Warszawie. Znalazły się na niej drogi i pasy dla rowerów, zaznaczone zostały również wypożyczalnie Veturilo oraz inne udogodnienia dla rowerzystów: stojaki i serwisy rowerowe.

Mapa powstała dzięki wsparciu Biura Geodezji i Kartografii Urzędu m. st. Warszawy oraz przy współpracy z serwisem stojaki.waw.pl. Dane są aktualizowane na bieżąco.

Poniżej można pobrać bardziej rozbudowaną mapę rowerową Warszawy w wersji do druku. Zaznaczono na niej nie tylko drogi dla rowerów, ale też ważniejsze szlaki oraz ulice, na których ruch jest uspokojony i bez przeszkód można jechać rowerem po jezdni. Mapa jest też regularnie wydawana drukiem.

Uwagi i propozycje do mapy proszę zgłaszać na adres rowery@um.warszawa.pl

  1. Mapa rowerowa Warszawy (aktualizacja: marzec 2017)
    (plik: mapa_wwa.pdf, rozmiar pliku: 8175.31 KB)

  2. Mapa rowerowa centrum (aktualizacja: marzec 2017)
    (plik: mapa_centrum.pdf, rozmiar pliku: 8177.61 KB)

  3. Trasy rowerowe Warszawy - format GPX
    (plik: Trasy_rowerowe.zip, rozmiar pliku: 439.74 KB)
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
mapa rowerowa
ZDM
mapa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.