TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nowa stacja roweru miejskiego w Radomiu
INFOBIKE.PL, RADOM.PL - Opublikowano: 10.05.2017 21:29:11
Zdj. UM Radom

Radom wzbogacił się o nową stację roweru miejskiego. Wszystko dzięki radomskiej firmie E. Leclerc. To pierwsza stacja sponsorska w mieście.

To pokazuje, że radomscy przedsiębiorcy chcą wspólnie z władzami Radomia zmieniać miasto. Jestem przekonany, że wspólnymi siłami uda się nam doprowadzić do poprawy jakości życia mieszkańców – mówił prezydent Radomia Radosław Witkowski, dziękując właścicielom firmy za ufundowanie kolejnej stacji Radomskiego Roweru Miejskiego. Przypomniał jednocześnie, że jest to system otwarty, do którego mogą dołączać kolejne firmy – informuje oficjalny serwis internetowy Radomia.

Współwłaścicielka firmy Angelique Renard-Chardin przypomniała, że E. Leclerc od dawna wspiera sport i angażuje się w przedsięwzięcia promujące aktywny tryb życia. – Od razu pozytywnie odpowiedzieliśmy na propozycję miasta. Uważam, że rower miejski to fantastyczna rzecz dla osób w różnym wieku. To możliwość oderwania się od telewizora, wyjścia z domu i pojechania w dowolne miejsce. Mam nadzieję, że z czasem firm, które będą miały w swoim sąsiedztwie stację roweru miejskiego będzie przybywało - podkreśliła.

Obecnie Radomski Rower Miejski to 26 samoobsługowych wypożyczalni i 265 rowerów. Stacja przy Leclercu działa na identycznych zasadach, jak wszystkie pozostałe.

Od początku funkcjonowania systemu, czyli od 1 kwietnia, rowery były wypożyczane już ponad 28 tysięcy razy.Sprawdź też:
Radom
Nextbike Polska
E. Leclerc
stacja sponsorska
rower miejski

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.