TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nowa stacja roweru miejskiego w Radomiu
INFOBIKE.PL, RADOM.PL - Opublikowano: 10.05.2017 21:29:11
Zdj. UM Radom

Radom wzbogacił się o nową stację roweru miejskiego. Wszystko dzięki radomskiej firmie E. Leclerc. To pierwsza stacja sponsorska w mieście.

Radom wzbogacił się o nową stację roweru miejskiego. Wszystko dzięki radomskiej firmie E. Leclerc. To pierwsza stacja sponsorska w mieście.

To pokazuje, że radomscy przedsiębiorcy chcą wspólnie z władzami Radomia zmieniać miasto. Jestem przekonany, że wspólnymi siłami uda się nam doprowadzić do poprawy jakości życia mieszkańców – mówił prezydent Radomia Radosław Witkowski, dziękując właścicielom firmy za ufundowanie kolejnej stacji Radomskiego Roweru Miejskiego. Przypomniał jednocześnie, że jest to system otwarty, do którego mogą dołączać kolejne firmy – informuje oficjalny serwis internetowy Radomia.

Współwłaścicielka firmy Angelique Renard-Chardin przypomniała, że E. Leclerc od dawna wspiera sport i angażuje się w przedsięwzięcia promujące aktywny tryb życia. – Od razu pozytywnie odpowiedzieliśmy na propozycję miasta. Uważam, że rower miejski to fantastyczna rzecz dla osób w różnym wieku. To możliwość oderwania się od telewizora, wyjścia z domu i pojechania w dowolne miejsce. Mam nadzieję, że z czasem firm, które będą miały w swoim sąsiedztwie stację roweru miejskiego będzie przybywało - podkreśliła.

Obecnie Radomski Rower Miejski to 26 samoobsługowych wypożyczalni i 265 rowerów. Stacja przy Leclercu działa na identycznych zasadach, jak wszystkie pozostałe.

Od początku funkcjonowania systemu, czyli od 1 kwietnia, rowery były wypożyczane już ponad 28 tysięcy razy.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Radom
Nextbike Polska
E. Leclerc
stacja sponsorska
rower miejski
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.