TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nowa stacja sponsorska Veturilo
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 10.05.2019 18:42:02
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

Warszawski Rower Publiczny powiększył się o nową stację sponsorską. Zlokalizowano ją przy siedzibie firmy Procter & Gamble. To pierwsza stacja Veturilo w rejonie Targówka . WRP liczy już ponad 380 stacji i ponad 5,5 tys. rowerów.

Warszawski Rower Publiczny powiększył się o nową stację sponsorską. Zlokalizowano ją przy siedzibie firmy Procter & Gamble. To pierwsza stacja Veturilo w rejonie Targówka . WRP liczy już ponad 380 stacji i ponad 5,5 tys. rowerów.

Stację przy P&G uruchomiono 10 maja. Można z niej korzystać na takich samych zasadach jak w przypadku każdej stacji Veturilo. Znajduje się przy ul. Zabranieckiej 20 w pobliżu wejścia do siedziby firmy Procter & Gamble, która jest sponsorem stacji.

Stacja Procter & Gamble znajduje się kilkaset metrów od skrzyżowania Zabranieckiej z Trasą Świętokrzyską. Dojazd do niej z innych zlokalizowanych w pobliżu stacji – np. z Dworca Wschodniego – zajmie użytkownikom Veturilo ok. 10-15 minut.

"W Warszawie jest już ponad czterdzieści stacji Veturilo, które funkcjonują dzięki naszym partnerom komercyjnym. Dzięki nim kolejni warszawiacy mogą na co dzień korzystać z systemu, by w wygodny i przyjemny sposób dojeżdżać do pracy" – mówi Marek Pogorzelski, rzecznik prasowy Nextbike Polska.

Dzięki nowej stacji system Veturilo powiększył się również o 10 nowych rowerów. Do dyspozycji mieszkańców i turystów jest ponad 380 stacji i 5500 rowerów. Veturilo to największy system roweru publicznego w Europie Środkowo-Wschodniej. Pierwsze 20 minut każdego wypożyczenia jest bezpłatne.

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
rower miejski
Nextbike
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.