TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nowa stacja sponsorska Veturilo
INFOBIKE - Opublikowano: 02.09.2019 16:03:32
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

W poniedziałek, 2 września, Veturilo powiększyło się o stację sponsorską. Nowy punkt na mapie Warszawskiego Roweru Publicznego to "Galeria Młociny".

W poniedziałek, 2 września, Veturilo powiększyło się o stację sponsorską. Nowy punkt na mapie Warszawskiego Roweru Publicznego to "Galeria Młociny".

Blisko 50 stacji sponsorskich

W Warszawie sponsorzy chętnie wchodzą we współpracę z firmą Nextbike Polska, operatorem Veturilo. Takich stacji jest już w stolicy blisko 50. Nowa stacja sponsorska powstała przy jednej z największych galerii handlowych w mieście.

Jak informuje Nextbike Polska, razem ze stacją do systemu roweru miejskiego włączonych zostało 10 nowych jednośladów. Stacja dysponuje 15 miejscami do wpięcia pojazdów. Dodatkowe rowery mogą zostać zwrócone przy pomocy specjalnej obejmy przymocowanej do rowerów miejskich w systemie Veturilo. Inwestycja przysłuży się zarówno klientom "Galerii Młociny", jak i mieszkańcom miasta, otwierając przed użytkownikami Veturilo możliwość wypożyczania i oddawania rowerów miejskich w często i chętnie odwiedzanej lokalizacji.

– Rowerem do Galerii na Bielanach? Dlaczego nie! Galeria Młociny to przede wszystkim wspaniała lokalizacja oraz łatwy i szybki dojazd z każdego miejsca w Warszawie –mówi Urszula Malik, Office Manager Galerii Młociny. Dodaje, że na gości czeka tu rozpieszczająca podniebienia kulinarna oferta Hali Hutnik, rozrywkowe Dechy, a także niepowtarzalna Aleja Mody, która zachwyca wysokimi na osiem metrów witrynami. Co więcej, bielańskie centrum handlowe rozwija się z każdym tygodniem, dostarczając swoim klientom mnóstwo nowych powodów do odwiedzin. Od otwarcia minęły zaledwie trzy miesiące, a swoje lokale otworzyło już blisko 40 nowych marek, dopełniając imponującą ofertę galerii.

– Z całą pewnością to nie koniec zmian, a dla mieszkańców miasta planujemy kolejne niespodzianki — podkreślaUrszula Malik.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
rower miejski
Veturilo
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.