TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nowy pas rowerowy w Radomiu
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 21.09.2018 20:08:42
Nowy pas rowerowy w Radomiu

Pas rowerowy o długości blisko pół kilometra powstaje w Radomiu na ul. Struga. Nowy pas jest wyznaczany między ulicami Sportową i Zbrowskiego.

Pas rowerowy o długości blisko pół kilometra powstaje w Radomiu na ul. Struga. Nowy pas jest wyznaczany między ulicami Sportową i Zbrowskiego.

- Dobra informacja dla wszystkich wielbicieli rowerów. Dziś do późnych godzin nocnych na Struga między Sportową a Zbrowskiego będą wyznaczane i malowane pasy dla rowerów. Niedawno swoje roboty w tym rejonie zakończyły Wodociągi Miejskie, a teraz wspólnie z Miejskim Zarządem Dróg i Komunikacji ułatwimy cyklistom poruszanie się tą częścią miasta – zapowiedział w piątek 21 września wiceprezydent Radomia, Konrad Frysztak.

Zdaniem Bractwa Rowerowego jest to najbardziej oczekiwana rowerowa inwestycja w Radomiu. Jednocześnie Bractwo liczy na to, że Prezydent i projektanci przychylą się do ich pomysłu na bezkolizyjny węzeł pod mostem nad Potokiem Północnym.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Radom
pas rowerowy
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.