TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Olsztyn: Sknanska S.A. wybuduje trasy rowerowe
PORTAL.WARMIA.MAZURY.PL - Opublikowano: 17.05.2015 12:45:31 1 komentarz

Zarząd Województwa warmińsko-mazurskiego ogłosił wynik przetargu na budowę trasy rowerowej na terenie powiatu braniewskiego ? gmina Frombork. Do przetargu zgłosiło się cztery podmioty. Wygrała firma Sknanska S.A. Końcowa wartość zamówienia wynosi 5 144 818,17 zł brutto.

Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa ścieżki rowerowej wraz z infrastrukturą i oznakowaniem trasy na terenie powiatu braniewskiego w gminie Frombork w celu realizacji projektu:
?Trasy rowerowe w Polsce Wschodniej ? Województwo Warmińsko-Mazurskie?.
2. Budowa ścieżki rowerowej na terenie gminy Frombork polegała będzie na wykonaniu remontu dróg powiatowych, gminnych, budowie ścieżki rowerowej w miejscowości Frombork, wybudowaniu kładki przez rzekę Baudę, budowie MOR-ów i oznakowaniu trasy rowerowej.
3. W ramach robót wykonane zostaną nakładki z betonu asfaltowego, tłucznia, uzupełnione i dostosowane do wysokości projektowanej nakładki: pobocza, zjazdy i skrzyżowania, zgodnie z wytycznymi w zakresie kwalifikowania wydatków w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007?2013.

Więcej szczegółów >>


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Olsztyn
ogłoszenie
przetarg
Skanska S.A.
trasy rowerowe
  • On – 01.10.2015

    Dlaczego budują taka lipe jak we Fromborku ścieżka rowerowa na ul Błotnej

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.