TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Orkiestrowa Rowerowa Masa Krytyczna pojedzie w Toruniu
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 09.01.2019 18:04:01
Zdj. Rowerowy Toruń

W związku z finałem WOŚP ulicami Torunia przejedzie Orkiestrowa Rowerowa Masa Krytyczna. Przejazd odbędzie się 13 stycznia.

W związku z finałem WOŚP ulicami Torunia przejedzie Orkiestrowa Rowerowa Masa Krytyczna. Przejazd odbędzie się 13 stycznia.

Organizatorem przejazdu jest Stowarzyszenie Rowerowy Toruń, które po raz 11 czynnie włącza się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Stowarzyszenie przejazdem będzie promować jazdę rowerem przez cały rok oraz zbierać pieniądze dla Fundacji WOŚP na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Przejazd ruszy w niedzielę 13 stycznia o godz. 12:00 z Rynku Nowomiejskiego. Trasa przejazdu ma około 11 km – mapa. Przed przejazdem odbędzie się licytacja akcesoriów ufundowanych przez toruńskie sklepy rowerowe, m.in. zapięcia, komplety lampek, licznik, zestaw kawy dla rowerzystów i inne przydatne gadżety. Zysk w całości zostanie przeznaczony na WOŚP.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Toruń
WOŚP
masa krytyczna
Rowerowy Toruń
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.