TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ostrowski Rower Miejski już działa
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 13.03.2018 19:30:30
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

W poniedziałek, 12 marca, po zimowej przerwie, wznowił działanie Ostrowski Rower Miejski. System składa się z dwóch stacji i 20 rowerów.

W poniedziałek, 12 marca, po zimowej przerwie, wznowił działanie Ostrowski Rower Miejski. System składa się z dwóch stacji i 20 rowerów.

Ostrowska wypożyczalnia w zeszłym roku działała od 11 października do końca listopada. W tym czasie z wypożyczalni korzystano ponad 300 razy. W systemie zarejestrowało się ponad 230 osób. Stacje stoją przy ul. Dworcowej oraz Paderewskiego.

Miejski Zakład Komunikacji ma plany powiększenia systemu. Mamy takie plany w ciągu najbliższych dwóch lat. Szczegółów nie chcę na razie zdradzać powiedział Janusz Marczak, prezes zarządu MZK w Ostrowie Wielkopolskim.

Zasady korzystania

Pierwsze cztery godziny korzystania z rowerów są bezpłatne. By wypożyczyć rower, należy zarejestrować się w systemie korzystając ze strony internetowej, aplikacji Nextbike lub terminalu i wpłacić 10 zł.


Sprawdź też:
Ostrów
Ostrowski Rower Miejski
Nextbike Polska

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.