TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ostrowski Rower Miejski już działa
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 13.03.2018 19:30:30
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

W poniedziałek, 12 marca, po zimowej przerwie, wznowił działanie Ostrowski Rower Miejski. System składa się z dwóch stacji i 20 rowerów.

W poniedziałek, 12 marca, po zimowej przerwie, wznowił działanie Ostrowski Rower Miejski. System składa się z dwóch stacji i 20 rowerów.

Ostrowska wypożyczalnia w zeszłym roku działała od 11 października do końca listopada. W tym czasie z wypożyczalni korzystano ponad 300 razy. W systemie zarejestrowało się ponad 230 osób. Stacje stoją przy ul. Dworcowej oraz Paderewskiego.

Miejski Zakład Komunikacji ma plany powiększenia systemu. Mamy takie plany w ciągu najbliższych dwóch lat. Szczegółów nie chcę na razie zdradzać powiedział Janusz Marczak, prezes zarządu MZK w Ostrowie Wielkopolskim.

Zasady korzystania

Pierwsze cztery godziny korzystania z rowerów są bezpłatne. By wypożyczyć rower, należy zarejestrować się w systemie korzystając ze strony internetowej, aplikacji Nextbike lub terminalu i wpłacić 10 zł.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Ostrów
Ostrowski Rower Miejski
Nextbike Polska
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.