TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Po Komornikach można już jeździć rowerem miejskim
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 01.07.2019 17:27:01
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

W poniedziałek, 1 lipca, w Komornikach ruszyła wypożyczalnia rowerów miejskich. Na system składa się dwie stacje, z których można wypożyczyć 20 rowerów. Operatorem wypożyczalni jest firma Nextbike Polska.

W poniedziałek, 1 lipca, w Komornikach ruszyła wypożyczalnia rowerów miejskich. Na system składa się dwie stacje, z których można wypożyczyć 20 rowerów. Operatorem wypożyczalni jest firma Nextbike Polska.

Na rowerach między Komornikami, Poznaniem i Luboniem

Komorniki, Poznań i Luboń podpisały porozumienie, dzięki któremu między miastami można poruszać się standardowymi rowerami miejskimi 3G.

Komornicki System Rowerowy (KSR) zintegrowany jest z systemem rowerów miejskich funkcjonującym w Poznaniu oraz w Luboniu.Oznacza to, że wypożyczone w Plewiskach rowery będzie można zwracać na stacjach w Luboniu i Poznaniu oraz odwrotnie – rowery wypożyczone w Luboniu czy Poznaniu będzie można zwracać na stacjach w Plewiskach – informuje operator systemu, firma Nextbike Polska.

Dwie stacje i 20 rowerów

Rowerzyści miejscy w Komornikach będą mogli korzystać z sieci wypożyczalni, obejmującej 2 stacje i 20 standardowych rowerów zlokalizowanych w Plewiskach. Stacje mieszczą się na ul. Miętowej oraz koło Domu Kultury Remiza przy ul. Grunwaldzkiej. Przez pierwszych 20 minut z wypożyczalni można korzystać bezpłatnie. Nextbike będzie obsługiwała Komornicki System Rowerowy w latach 2019-2022. Od 2020 do 2022 roku system będzie działał od 1 marca do końca listopada.

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Komorniki
rower miejski
Nextbike
  • Miłosz Zieliński – 01.07.2019

    Mam konflikt z komornikiem, serio już mogę po nim przejechać rowerem miejskim? ;)

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.