TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Po krytyce Nextbike naprawia rowery w Radomiu
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 26.07.2018 18:16:29
Zdj. Bractwo Rowerowe Radom

Od wielu tygodni radomianie narzekali na pogarszający się stan Radomskiego Roweru Miejskiego. Po sygnałach Bractwa Rowerowego, krytycznym artykule Gazety Wyborczej i interwencji zarządcy wypożyczalni – MOSiRu – firma Nextbike zaczyna nadrabiać zaległości.

Od wielu tygodni radomianie narzekali na pogarszający się stan Radomskiego Roweru Miejskiego. Po sygnałach Bractwa Rowerowego, krytycznym artykule Gazety Wyborczej i interwencji zarządcy wypożyczalni – MOSiRu  firma Nextbike zaczyna nadrabiać zaległości.

MOSiR poinformował, że podjął działania, które mają wyeliminować niedogodności, jakie pojawiły się w trakcie funkcjonowania Radomskiego Roweru Miejskiego. Firmie Nextbike Polska – operatorowi systemu - zlecono kompleksowy przegląd systemu.

Nextbike ma skontrolować wszystkie stacje wypożyczeń i naprawić usterki. Skontrolowane zostaną również rowery miejskiej wypożyczalni. MOSiR, po analizie wydarzeń dotyczących kradzieży oraz dewastacji rowerów, poinformował, że w sezonie 2018 na policję zostało zgłoszonych pięć skradzionych jednośladów oraz siedem dewastacji.

Jak poinformowała nas firma obsługująca system, w piątek, 20 lipca problem niewypinających się rowerów z elektrozamków został wyeliminowany. Niezwłocznie zostały wdrożone również prace naprawcze we współpracy z lokalnym serwisem mające na celu wyeliminowanie tego problemu w przyszłości – podkreśla Grzegorz Janduła, prezes Zarządu MOSiR-u. 

Dopilnujemy, aby informacje o kolejnych przypadkach, które będą zgłaszane na policję, zostały również przekazane do zamawiającego – zapewnia Robert Lech, prezes Zarządu Nextbike Polska S.A.

Mam nadzieję, że podjęte działania pozwolą wyeliminować wszystkie usterki, a radomianie będą mogli bez problemów korzystać z systemu – podsumował prezes MOSiR-u.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Radom
Nextbike Polska
Bractwo Rowerowe
MOSiR
wypożyczalnia rowerów
usterki
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.