TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Katalogi

Zdjęcia
Filmy
FILTRUJ KATALOGI
Francuski urząd kontroli reklam zakazał emisji reklamy holenderskich rowerów, bo - jak stwierdził - tworzyła ona klimat strachu przed samochodami.

Reklama emitowana była wcześniej w telewizji holen&szer=353&wys=240"/> We Francji zakazali reklamy roweru bo...tworzyła klimat strachu przez samochodami. [FILM] Najpierw teoria, a teraz praktyczny egzamin – nieco inny, bo online. Czas pandemii koronawirusa nie pozwolił na tradycyjne weryfikowanie umiejętności miłośników jednośladów. Ale dzięki bezpiecznym rozwiązaniom &szer=353&wys=240"/> Egzaminy online, czyli rowerem bezpiecznie do celu. [FILM] Motocykliści i rowerzyści z reguły nie najlepiej dogadują się na drogach. W tym przypadku, od tragedii było o włos. Jadący rowerem mężczyzna zderzył się w motocyklistą. Po obejrzeniu nagrania z drogi w Kanadzie&szer=353&wys=240"/> Rzadki przypadek, czyli rowerzysta kontra motocyklista [FILM] Właściciele pensjonatów, gospodarstw agroturystycznych, lokale gastronomiczne, muzea ale też sklepy, serwisy rowerowe czy wypożyczalnie rowerów mogą już starać się o certyfikat Miejsca Przyjaznego Rowerzystom p&szer=353&wys=240"/> Ruszył pilotażowy program Miejsc Przyjaznych Rowerzystom. [FILM] Jazda na rowerze w terenie niezabudowanym bywa niebezpieczna, o czym bardzo boleśnie przekonał się pewien rowerzysta.

Cyklista jechał właśnie do pracy i z jego relacji wynika, że trasę tą pokonuje &szer=353&wys=240"/> Trzymaj dystans do rowerzysty Infrastruktura rowerowa to m.in. drogi dla rowerów, pasy ruchu dla rowerów, kontrapasy czy śluzy rowerowe. Warto też wiedzieć czym są sierżanty rowerowe oraz kontraruch. O tym po czym powinien poruszać s&szer=353&wys=240"/> Po czym jeździ rowerzysta? FILM Oddany do użytkowania w kwietniu tego roku 10-kilometrowy odcinek Drogi Regionalnej znacznie usprawnił ruch samochodowy w Rybniku. Wybudowana obwodnica, którą przy prędkości 100 km na godzinę sprawnie prze&szer=353&wys=240"/> Rybnik: śródmiejska droga rowerowa dużym ułatwieniem dla cyklistów. Dziesiątki tysięcy rowerów elektrycznych w USA zostały zniszczone, o czym zdecydował Uber. Donoszą o tym amerykańskie media, które dzielą się zdjęciami i filmami pokazującymi cały proces. Decyzja o pozbyciu się&szer=353&wys=240"/> Lepiej zniszczyć niż rozdać. Uber zutylizował tysiące sprawnych rowerów elektrycznych. Zbliża się termin oddania do użytku drogi rowerowej wzdłuż ul. Grunwaldzkiej, od ul. Jugosłowiańskiej do ul. Słonecznej. Mocno zaawansowane prace toczą się już na całym odcinku. Po jego połączeniu z oddanym jesienią ubie&szer=353&wys=240"/> Poznań: droga rowerowa wzdłuż ul. Grunwaldzkiej coraz bliżej. Veturilo wraca po miesięcznej kwarantannie. 6 maja!