TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Katalogi

Zdjęcia
Filmy
FILTRUJ KATALOGI
Policjanci z Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach poszukują sprawcy kradzieży roweru, do której doszło 28 września przy czechowickiej ulicy Reymonta.

Poszukiwany przez policjantów mężczyz&szer=353&wys=240"/> Jak złodzieje kradną rowery: Czechowice [FILM] Na stopniu wodnym Dąbie w Krakowie trwa rowerowa rewolucja. Malowane są pasy dla miłośników jednośladów, które połączą al. Pokoju z ul. Nowohucką.

Pracownicy Zarządu Transportu Publicznego będą obs&szer=353&wys=240"/> Trwa rewolucja rowerowa w Krakowie [FILM] Francuski urząd kontroli reklam zakazał emisji reklamy holenderskich rowerów, bo - jak stwierdził - tworzyła ona klimat strachu przed samochodami.

Reklama emitowana była wcześniej w telewizji holen&szer=353&wys=240"/> We Francji zakazali reklamy roweru bo...tworzyła klimat strachu przez samochodami. [FILM] Najpierw teoria, a teraz praktyczny egzamin – nieco inny, bo online. Czas pandemii koronawirusa nie pozwolił na tradycyjne weryfikowanie umiejętności miłośników jednośladów. Ale dzięki bezpiecznym rozwiązaniom &szer=353&wys=240"/> Egzaminy online, czyli rowerem bezpiecznie do celu. [FILM] Motocykliści i rowerzyści z reguły nie najlepiej dogadują się na drogach. W tym przypadku, od tragedii było o włos. Jadący rowerem mężczyzna zderzył się w motocyklistą. Po obejrzeniu nagrania z drogi w Kanadzie&szer=353&wys=240"/> Rzadki przypadek, czyli rowerzysta kontra motocyklista [FILM] Właściciele pensjonatów, gospodarstw agroturystycznych, lokale gastronomiczne, muzea ale też sklepy, serwisy rowerowe czy wypożyczalnie rowerów mogą już starać się o certyfikat Miejsca Przyjaznego Rowerzystom p&szer=353&wys=240"/> Ruszył pilotażowy program Miejsc Przyjaznych Rowerzystom. [FILM] Jazda na rowerze w terenie niezabudowanym bywa niebezpieczna, o czym bardzo boleśnie przekonał się pewien rowerzysta.

Cyklista jechał właśnie do pracy i z jego relacji wynika, że trasę tą pokonuje &szer=353&wys=240"/> Trzymaj dystans do rowerzysty Infrastruktura rowerowa to m.in. drogi dla rowerów, pasy ruchu dla rowerów, kontrapasy czy śluzy rowerowe. Warto też wiedzieć czym są sierżanty rowerowe oraz kontraruch. O tym po czym powinien poruszać s&szer=353&wys=240"/> Po czym jeździ rowerzysta? FILM Oddany do użytkowania w kwietniu tego roku 10-kilometrowy odcinek Drogi Regionalnej znacznie usprawnił ruch samochodowy w Rybniku. Wybudowana obwodnica, którą przy prędkości 100 km na godzinę sprawnie prze&szer=353&wys=240"/> Rybnik: śródmiejska droga rowerowa dużym ułatwieniem dla cyklistów. Dziesiątki tysięcy rowerów elektrycznych w USA zostały zniszczone, o czym zdecydował Uber. Donoszą o tym amerykańskie media, które dzielą się zdjęciami i filmami pokazującymi cały proces. Decyzja o pozbyciu się&szer=353&wys=240"/> Lepiej zniszczyć niż rozdać. Uber zutylizował tysiące sprawnych rowerów elektrycznych.